Kierownik Działu Marketplace

Carrefour Polska Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Miejsce pracy: Warszawa

Twoje zadania:

• realizujesz strategię marketplace w firmie,
• odpowiadasz za rozwój platformy marketplace dla klientów poprzez dostarczanie odpowiednich funkcjonalności zgodnych ze strategią i standardami firmy,
• tworzysz, rozwijasz i zarządzasz strategią asortymentową dostępną na platformie,
• odpowiadasz za ciągłe poszerzanie asortymentu dostępnego dla klientów, wyszukujesz dostawców i producentów,
• dbasz i na bieżąco monitorujesz oczekiwania klienta oraz mierzysz poziom jego satysfakcji,
• odpowiadasz za realizację powierzonego budżetu,
• odpowiadasz za wdrożenie i optymalizację działań marketingowych w celu zwiększenia obrotu na stronie korporacyjnej firmy,
• współpracujesz z biznesem w zakresie powierzonych zadań (IT, Marketing, Dział Handlowy),
• ściśle współpracujesz z dostawcami technologicznymi (dostawcy platformy marketplace, operator płatności, agencjami reklamowymi)
• koordynujesz i sprawujesz nadzór nad przygotowaniem komunikacji pod kampanię z nowymi produktami,
• śledzisz trendy rynkowe oraz przygotowujesz prezentacje i raporty z podsumowaniem działań oraz z analizą rynku i konkurencji,
• zarządzanie zespołem.

Doceniamy Cię za to, że:

• posiadasz doświadczanie na stanowisku kierowniczym w branży e-commerce min 5 lat,
• cechujesz się doskonałą znajomością trendów i praktyk w podległym obszarze,
• masz zmysł przewidywania, podejmujesz samodzielnie decyzje oraz dostarczasz skuteczne dla biznesu rozwiązania,
• jesteś kreatywny, dyspozycyjny oraz umiesz organizować pracę własną i podległego zespołu,
• masz wysoko rozwinięte kompetencje analityczne oraz lubisz negocjować warunki współpracy z klientami,
• lubisz pracować w zespole,
• znasz j. angielski min B2,
• posiadasz wykształcenie wyższe..

Mamy dla Ciebie:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz atrakcyjne benefity (zniżkę na zakupy w Carrefour od pierwszego dnia pracy, prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenia na życie, wyprawki dla dzieci, bony świąteczne, kartę MultiSport, świadczenia socjalne).

Miejsca pracy:

  • Biuro w Warszawie, ul. Targowa 72
  • Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.