Kierownik działu marketingu

KRN Media Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

  • Wszelkie aspekty marketingowe przedsiębiorstwa.
  • Zakres działań regulowany współtworzonymi planami marketingowymi poszczególnych produktów.
  • Znajomość różnych mediów informacyjnych i promocyjnych poza internetem.
  • Umiejętność publicznych wystąpień, ich organizacja i koordynowanie.
  • Działania w zakresie wizerunkowym na zewnątrz i wewnątrz firmy.
  • Kreowanie kampanii w mediach.
  • Nadzór nad marketingiem internetowym.
  • Nadzór nad redakcją.
  • Bartery reklamowe.

Prezentacja firmy

KRN media Sp. z o.o. jest wydawcą mediów branżowych związanych z rynkiem... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Internet / e-commerce, Praca Reklama / Komunikacja, Praca Kadra zarządzająca, Praca Top management