Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 15/08/2018.

Kierownik działu marketingu

Kraków, małopolskie

KRN Media Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

  • Wszelkie aspekty marketingowe przedsiębiorstwa.
  • Zakres działań regulowany współtworzonymi planami marketingowymi poszczególnych produktów.
  • Znajomość różnych mediów informacyjnych i promocyjnych poza internetem.
  • Umiejętność publicznych wystąpień, ich organizacja i koordynowanie.
  • Działania w zakresie wizerunkowym na zewnątrz i wewnątrz firmy.
  • Kreowanie kampanii w mediach.
  • Nadzór nad marketingiem internetowym.
  • Nadzór nad redakcją.
  • Bartery reklamowe.

KRN Media Sp. z o. o. - to spółka z wieloletnią tradycją, i z dużą dynamiką rozwoju,... działająca w sektorze mediowym obsługi rynku nieruchomości. KRN Media jest spółką wielowydziałową posiadającą szerokie zasoby produktów. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydata na stanowisku kierownik działu marketingu.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
01/03/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Praca Marketing / PR / Social Media , Praca Internet / e-commerce , Praca Reklama / Komunikacja , Praca Kadra zarządzająca , Praca Top management