Kierownik Działu Marketingu

STALESIA Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Miejsce pracy: Kraków

OPIS STANOWISKA:

- organizacja i nadzór nad funkcjonowaniem działu marketingu i PR,
- prowadzenie kampanii marketingowych
- koordynowanie i inicjowanie działań związanych z zarządzaniem i pozycjonowaniem stron internetowych,
- redagowanie tekstów prasowych, reklamowych i promocyjnych,
- opracowywanie i wdrażanie działań mających na celu promocję wizerunku firmy,
- efektywne prowadzenie kampanii marketingowych (Internet, prasa, media społecznościowe),
- przygotowywanie reklam w formie graficznej na potrzeby realizowanych akcji promocyjnych firmy,
- aktualizacja firmowej strony internetowej,
- współpraca z mediami i agencjami reklamowymi w zakresie realizacji określonych projektów

WYMAGANIA:

- wykształcenie kierunkowe wyższe,
- doświadczenie w obszarze marketingu min. 3 lata,
- dobra znajomość j. angielskiego,
- "lekkie pióro", doświadczenie w redagowaniu tekstów marketingowych oraz zasad znajomości pisowni polskiej,
- bardzo dobra znajomość pakietu MS Office i CorelDRAW,
- znajomość narzędzi : Google Analytics, Menadżer reklam i statystyki Facebook,
- bardzo dobra praktyczna znajomość social mediów,
- obsługa systemu zarządzania treścią stron internetowych (CMS, WordPress),
- kreatywność, otwartość, inicjatywa, sumienność, samodzielność,
- mile widziane doświadczenie w zarządzaniu zespołem
- czynne prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY:

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- stabilność zatrudnienia,
- ciekawą i pełną wyzwań pracę