Kierownik Działu Logistyki

IDES Consultants Polska Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Od: IDES Consultants Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Łódź

IDES od 21 lat lider na rynku usług rekrutacyjnych, doradczych i szkoleniowych w Polsce, dla swojego klienta z branży Przemysł gumowy i tworzyw sztucznych poszukuje kandydatów na stanowisko:

Zadania / obowiązki:

  • zarządzanie podległym zespołem
  • odpowiedzialność za logistykę wewnętrzną, zewnętrzną i magazynowanie
  • odpowiedzialność za terminową realizację dostaw do odbiorców krajowych i zagranicznych
  • utrzymanie kontaktu z odbiorcami w toku realizowanych dostaw
  • budowanie i wzmacnianie pozytywnych relacji poprzez stałe ulepszanie poziomu ich obsługi
  • kierowanie projektami logistycznymi
  • zarządzanie zakupami materiałów pomocniczych do produkcji
  • planowanie budżetu oraz kontrola i optymalizacja kosztów związanych z operacjami logistycznymi
  • przygotowywanie planów dla działu produkcji
  • zarządzanie zamówieniami od klientów
  • przygotowywanie i nadzór nad dokumentacją produkcyjną

Oczekiwania:

  • doświadczenie w planowaniu produkcji
  • znajomość podstaw ISO oraz systemów zarządzania produkcją
  • umiejętność zarządzania zespołem
  • analityczny umysł
  • umiejętność planowania i koordynacji wielu zadań pod presją czasu
  • znajomość języka angielskiego
  • zaangażowanie
  • otwartość na nowe wyzwania
  • samodzielność

Firma oferuje:

  • przyjazną atmosferę w pracy w dynamicznie rozwijającej się i będącej liderem w branży firmie
  • wynagrodzenie plus premia
  • możliwość rozwoju rozwoju zawodowego
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.