Kierownik Działu Logistyki

HRK S.A.

Kłodzko, dolnośląskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla jednego ze swoich Klientów, znanego międzynarodowego producenta, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Kierownik Działu LogistykiMiejsce pracy: Kłodzko

Zadania:

  • Zapewnienie obsługi logistycznej sprzedaży i ciągłości dostaw do klienta;
  • Zapewnienie ciągłosci produkcji poprzez nadzór nad zakupami niezbędnych materialów;
  • Nadzór nad podleglym zespolem pracowników z dzialu zakupów i sprzedaży;
  • Organizacja i optymalizacja procesów logistycznych, transportowych i celnych;
  • Przygotowywanie danych oraz raportów miesięcznych na potrzeby działu;
  • Kontakty z przewoźnikami

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe;
  • min 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej;
  • doświadczenie w kierowaniu zespołem ludzi;
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie jest warunkiem koniecznym, znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem;
  • Dobra znajomość pakietu MS Office;
  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz pracy w zespole;
  • Dobra organizacja pracy, samodzielność, komunikatywność

Oferujemy:

  • Konkurencyjne warunki wynagrodzenia i zatrudnienia;
  • Atrakcyjne pakiety motywacyjne (nauka języków obcych, prywatna opieka medyczna, karty Multisport);
  • Pracę w międzynarodowym środowisku;
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych;
  • Pracę w przyjaznym, dynamicznym zespole
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.