Kierownik Działu Łańcucha Dostaw

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Poszukujemy silnego lidera, który dołączy do międzynarodowej organizacji i wraz z nią będzie realizować strategię rozwoju firmy poprzez odpowiednie zarządzanie łańcuchem dostaw i zakupami.

Informacje o kliencie

Nasz klient to międzynarodowa organizacja, lider na rynku produkcji, montażu i konserwacji wind i schodów ruchomych, która poszukuje do zespołu menedżerskiego silnego lidera w pionie łańcucha dostaw.

Opis stanowiska

  • Zarządzanie łańcuchem dostaw oraz zakupami
  • Prowadzenie projektów, inicjatyw i działań w obszarze łańcucha dostaw w celu zwiększenia efektywności i wydajności procesów
  • Prowadzenie procesu zakupów dla kategorii direct (współpraca z kluczowymi dostawcami, planowanie dostaw oraz współpraca z fabrykami)
  • Prowadzenie procesu zakupów dla kategorii indirect (kontrola i optymalizacja kosztów, współpraca z kluczowymi dostawcami, prowadzenie negocjacji)
  • Nadzór nad bieżącymi zamówieniami oraz zapewnienie odpowiedniego poziomu zapasów w magazynie
  • Współpraca z Urzędami i Agencjami Celnymi, kontrola nad odprawami celnymi, nadzór nad dokumentacją import-eksport
  • Zarządzanie pracą podległego zespołu

Profil kandydata

  • Minimum 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku, preferowane doświadczenie w dynamicznym środowisku w organizacjach o rozbudowanym łańcuchu dostaw
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność prowadzenia negocjacji w biznesie, poparte sukcesami
  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne - komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, nastawienie na budowanie długofalowych relacji
  • Doskonała organizacja pracy - umiejętność ustalania priorytetów, pracy pod presją czasu oraz przy dużej ilości zadań
  • Pozytywne nastawienie i silna orientacja na realizację wyznaczonych celów

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i narzędzia pracy (w tym samochód służbowy)
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Praca w dynamicznym środowisku wraz z zespołem fantastycznych współpracowników nastawionych na wspólną realizację strategii firmy
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page