Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 19/09/2018.

Kierownik działu krojowni

Rumia k/ Gdynia, Wejherowo, pomorskie

MEBLOMAK Sp. z o. o.

Opis stanowiska pracy

"MEBLOMAK” Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko

Brygadzista krojowni

w Rumi

Zakres obowiązków

  • Organizacja i koordynacja pracy podległych pracowników,
  • Zapewnienie ciągłości procesu produkcyjnego,
  • Planowanie i harmonogramowanie produkcji w oparciu o program ERP,
  • Przygotowywanie układu rozkroju (Cutter jedno i wielowarstwowy),

Wymagania:

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem pracowników (ok. 20 osób),
  • Znajomość oprogramowania ERP,
  • Znajomość obsługi Cuttera,
  • Dokładność, staranność,
  • Znajomość branży meblarskiej mile widziana,
  • Gotowość do podjęcia pracy w systemie dwuzmianowym.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę i motywacyjny system wynagrodzeń,
  • Specjalistyczne szkolenia,
  • Pracę w środowisku profesjonalnego biznesu.

Fabryka Mebli Tapicerowanych MEBLOMAK Spółka zo.o. z siedzibą w Rumi zajmuje się produkcją... mebli tapicerowanych od 1993 r. Aktualnie przedsiębiorstwo zatrudnia ponad 150 pracowników, a liczba aktywnie współpracujących z fabryką firm handlowych z kraju i zagranicy przekroczyła trzysta.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
20/08/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Kadra zarządzająca , Praca Praca na produkcji , Praca Inne , Praca Inżynieria