Kierownik Działu Kontrolingu

LeasingTeam Sp. z o.o.

Białystok, podlaskie

CPC Consulting Group, agencja zatrudnienia z Grupy Kapitałowej LeasingTeam realizuje projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi i deleguje pracowników do pracy za granicą. Dzięki specjalistycznej wiedzy i doskonałej znajomości dyrektyw unijnych i legislacji, CPC Consulting Group gwarantuje najwyższą jakość usług i zgodność wszystkich działań z przepisami prawa.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Białystok
Nr ref.: 0026841
Rodzaj pracy: Praca stała

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie i analiza raportów finansowych,
  • analiza zyskowności poszczególnych projektów/marek/ kanałów sprzedaży etc.,
  • rekomendacja działań dotyczących strategii finansowej przedsiębiorstwa,
  • opracowanie i wdrożenie narzędzi oraz procedur w obszarze księgowości i sprawozdawczości zarządczej,
  • sporządzanie i kontrola wykonania budżetów firmy,
  • stworzenie polityki kontroli i analizy kosztów,
  • udział we wdrożeniu nowego systemu ERP oraz BI,
  • zarządzanie działem kontrolingu, dbanie o jego siłę oraz poprawną i bieżącą komunikację.

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe (finanse, ekonomia lub pokrewne),
  • co najmniej 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • dodatkowy atut - praca na podobnym stanowisku w firmie handlowej,
  • biegła znajomość programu MS Excel,
  • gruntowna wiedza z zakresu sprawozdawczości i rachunkowości zarządczej,
  • wysoko rozwinięte zdolności analityczne i organizacyjne,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

Oferta:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • praca na pełny etat od pon. do pt. w godz. 8-16,
  • możliwość rozwoju, podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • pakiet szkoleń,
  • prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe,
  • miłą atmosferę w pracy i wsparcie zespołu w okresie wdrożenia jak i później.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.