Kierownik Działu Kontrolingu - rekrutacja online

HRK S.A.

Bielsko-Biała, śląskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta międzynarodowej firmy produkcyjnej w związku z rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko:

Kierownik Działu KontrolinguMiejsce pracy: Bielsko-Biała

Zadania:

  • Zarządzanie zespołem, planowanie jego zadań i rozwoju oraz wsparcie merytoryczne;
  • Przygotowywanie analiz i raportów zarządczych dla Zarządu Spółki;
  • Okresowe sporządzanie raportów grupowych;
  • Projektowanie i wdrażanie narzędzi usprawniających analizę finansową;
  • Sporządzanie budżetu rocznego;
  • Monitorowanie procesu budżetowania dla poszczególnych komórek;
  • Bezpośrednia współpraca ze spółkami zależnymi w zakresie budżetowania i raportowania wyników;
  • Organizacja i nadzór procesu inwentaryzacji.

Wymagania:

  • Wykształcenie o profilu ekonomicznym (preferowany kierunek: finanse; rachunkowość)
  • Minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku Kontrolera Finansowego lub Kierownika działu Kontrolingu w firmie produkcyjnej;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2/C1;
  • Znajomość zagadnień z obszaru kontrolingu produkcji, rachunkowości i finansów;
  • Zaawansowana znajomość MS Excel;
  • Umiejętność pracy w dynamicznym międzynarodowym środowisku;
  • Dokładność i sumienność;
  • Radzenie sobie z presją czasu i wielozadaniowością;
  • Bardzo dobra organizacja pracy;
  • Proaktywna postawa.

Oferujemy:

  • Praca w międzynarodowej firmie;
  • Bogaty pakiet benefitów;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe;
  • Pracę w systemie hybrydowym.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.