Kierownik Działu Kontrolingu Inwestycji Budowlanych

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Koordynacja i nadzór nad realizacją wszystkich zadań wynikających z prac działu kontrolingu
  • Zarządzanie podległym zespołem
  • Nadzór i weryfikacja budżetów inwestycyjnych - kontrola realizacji kontraktów pod kątem zgodności z przyjętymi założeniami budżetowymi
  • Bieżąca kontrola zawieranych umów z podwykonawcami i dostawcami
  • Prowadzenie rozliczeń z kontrahentami
  • Wystawianie oraz prowadzenie rejestrów faktur
  • Przygotowywanie analiz i raportów

Wymagania:

  • Minimum 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży budowlanej
  • Wykształcenie wyższe finansowe, ekonomiczne lub budowlane
  • Wiedza z zakresu analizy kosztowej, finansowej
  • Umiejętność zarządzania zespołem i organizacji czasu zespołu
  • Zdolności analityczne

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość dalszego rozwoju
Oferta dotyczy pracy stałej.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials