Kierownik Działu Kontrolingu (FMCG)

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Idealny kandydat ma doświadczenie w biznesie FMCG (sprzedaż do sieci handlowych) oraz ma bardzo uporządkowany warsztat pracy. Biznes spółki rośnie w bardzo dużym tempie i jednym z priorytetów będzie wdrożeniu procedur i procesów w obrębie zespołu raportowania i analiz, wdrożenie systemu ERP.

Wybrana osoba będzie raportować bezpośrednio do CFO oraz będzie miała potencjał do rozwoju swoich kompetencji managerskich.

Informacje o kliencie

Dla naszego Klienta, bardzo dynamicznie rozwijającej się spółki z branży FMCG (food), która prowadzi swój biznes głownie w sieciach handlowych, poszukujemy dynamicznej i doświadczonej osoby na stanowisko Kierownika Działu Kontrolingu / Head of Reporting and Controlling.

Idealny kandydat ma doświadczenie w biznesie FMCG (sprzedaż do sieci handlowych) oraz ma bardzo uporządkowany warsztat pracy. Biznes spółki rośnie w bardzo dużym tempie i jednym z priorytetów będzie wdrożeniu procedur i procesów w obrębie raportowania finansowego oraz ukończenie wdrożenia systemu ERP.

Opis stanowiska

  • Stworzenie procedur i procesów w obrębie zespołu Raportowania Finansowego i Analiz,
  • Zarządzanie nowym, 3-4 osobowym zespołem Kontrolingu,
  • Udział w konsolidacji wyników biznesów z regionu CEE
  • Analiza działań sprzedażowych i Business Partnering
  • Współpraca z zespołem księgowości pod kątem finansowego zamknięcia okresów
  • Ujednolicenie szablonów raportingowych
  • Dokładna analiza wyników spółki celem wykrycia rozbieżności / pojawiających się błędów.
  • Udział we ukończeniu wdrożenia systemu AX Dynamics

Profil kandydata

  • kilka lat doświadczenia na samodzielnym stanowisku (eksperckim lub managerskich) w biznesie FMCG lub pokrewnym
  • Doświadczenie we współpracy z sieciami handlowymi będzie bardzo dużym atutem,
  • Umiejętność pracy w środowisku chaosu informacyjnego, gdzie należy wdrożyć procedury oraz zorganizować pracę zespołu
  • Potencjał do rozwoju kompetencji managerskich - firma stawia możliwość awansu w kierunku CFO
  • Płynny język angielski
  • Biegłość Excel (do momentu wdrożenia, większość raportowania odbywa się w Excelu)

Oferujemy

Firma oferuje konkurencyjne wynagrodzenie, auto służbowe oraz dużą swobodę w działaniu. Biuro firmy mieści się w okolicy ul. Poleczki.

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page