Kierownik Działu Kontroli Jakości

Adecco Poland Sp. z o.o.

LUBLIN, lubelskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: LUBLIN

GŁÓWNE ZADANIA NA TYM STANOWISKU:

  • Zarządzanie systemem zapewnienia jakości w zakładzie produkcyjnym;
  • Inicjowanie działań i realizacja projektów udoskonalających systemy zarządzania jakością;
  • Uczestnictwo w audytach certyfikujących, klientowskich oraz nadzorujących zakład;
  • Bieżące analizowanie i monitorowanie wyników jakościowych;
  • Weryfikacja skuteczności wdrożonych działań i procedur jakościowych;
  • Nadzór nad niezgodnościami oraz działaniami korygującymi;
  • Zapewnienie jakości oraz realizacji ustalonych celów jakości w organizacji;
  • Nadzór nad opracowywaniem dokumentacji jakościowej dla klientów;
  • Rozpatrywanie reklamacji;
  • Tworzenie harmonogramów audytów wewnętrznych;

Czego oczekujemy :

  • Wykształcenia wyższego technicznego;
  • Min. trzyletniego doświadczenia w firmie produkcyjnej na analogicznym stanowisku;
  • Bardzo dobrej znajomości językaangielskiego w mowie i piśmie;
  • Znajomości narzędzi jakościowych, takich jak APQP, FMEA, SPC, PPAP, MSA);
  • Umiejętności obsługi Word i Excel na poziomie zaawansowanym;
  • Doświadczenia w kontaktach z Klientami w zakresie jakości procesu i produktu;
  • Zdolności analitycznego myślenia i świadomości biznesowej, zorientowania na realizację wymagań i szukania rozwiązań;

OFERUJEMY:

·Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

·Atrakcyjne wynagrodzenie,

·Pracę w otwartym zespole współpracowników

·Prywatną opiekę medyczną

·Stabilne zatrudnienie w firmie o wysoko ugruntowanej pozycji na rynku

·Ciekawą i odpowiedzialną pracę pełną wyzwań

· Pracę w międzynarodowej firmie, o wysokich standardach produkcji

Oferta dotyczy pracy stałej.

Numer referencyjny: KDJ/09/2021/LUB/KK
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.