Kierownik działu Kontroli Jakości

Moltton

Chorzów, śląskie

Moltton

MOLTTON POLAND jest innowacyjną firmą doradztwa personalnego, specjalizującą się w rekrutacji specjalistów oraz menedżerów średniego i wyższego szczebla dla branży przemysłowej. Do każdego z prowadzonych projektów podchodzimy w sposób indywidualny, opierając się zarówno na wieloletnim doświadczeniu naszych Konsultantów, jak i rzeczywistych potrzebach i oczekiwaniach Klienta oraz Kandydatów. Działamy w oparciu o certyfikat agencji zatrudnienia nr 7145

Od: Moltton
Miejsce pracy: Chorzów

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie i rozwój zespołu jakości przemysłowej (zarządzanie planem szkoleń, nadzór nad kwalifikacjami zespołu)
  • Zarządzanie planem doskonalenia procesów jakościowych
  • Wspieranie działu inżynieryjnego w celu zapewnienia analizy ryzyk niezgodności przy użyciu FMEA procesu
  • Wdrażanie Planów Kontroli Jakości z uwzględnieniem danych historycznych w wcześniej realizowanych projektów
  • Systematyczne podnoszenie jakości głównych procesów:
    • analiza i zarządzanie działaniami w celu poprawy jakości produktu
    • eskalacja głównych problemów wykrytych na liniach produkcyjnych i zapewnienie ich rozwiązania
  • Wsparcie zespołów produkcyjnych w zakresie rozwijania samokontroli na poszczególnych stanowiskach
  • Prowadzenie działań w zakresie Continuous Improvement w obszarze jakości

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Doświadczenie w pracy w dziale jakości w międzynarodowej firmie produkcyjnej
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Znajomość nowoczesnych narzędzi jakościowych oraz narzędzi do rozwiązywania problemów
  • Mile widziane doświadczenie w zarządzaniu projektami.

Nasz Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę w międzynarodowej firmie produkcyjnej będącej światowym liderem swojej branży
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Bardzo bogaty pakiet dodatków
  • Duże możliwości rozwoju

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Moltton