Kierownik Działu Kontroli Jakości - rekrutacja online

HRK S.A.

Grodzisk Wielkopolski, wielkopolskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży Food, w związku z rozwojem struktur wewnętrznych poszukujemy pełnych pasji i zaangażowania Kandydatów na stanowisko Kierownika Działu Kontroli Jakości.

Kierownik Działu Kontroli JakościMiejsce pracy: Grodzisk Wielkopolski

Zadania:

  • Nadzór i kontrola nad przyjęciem i jakością surowców oraz materiałów,
  • Nadzór i kontrola krytycznych punktów kontrolnych CCP i punktów kontrolnych CP,
  • Bezpośrednia kontrola procesów technologicznych, kontrola międzyoperacyjna w zakresie parametrów fizyko-chemicznych,
  • Nadzór i kontrola wyrobu gotowego, zwalnianie wyrobu do obrotu,
  • Czynne uczestniczenie w audytach trzeciej strony i audytach klientów,
  • Zgłaszanie reklamacji surowców i opakowań oraz uczestniczenie w procesie wyjaśniania reklamacji klientów i konsumentów,
  • Nadzór nad aparatura kontrolno-pomiarową stosowaną w dziale Kontroli Jakości,
  • Nadzór i prowadzenie dokumentacji systemowej,
  • Nadzór i kontrola nad czystością linii produkcyjnych, przeprowadzanie inspekcji higienicznych.

Wymagania:

  • Doświadczenie w obszarze kontroli jakości (na stanowisku eksperta bądź managerskim) w firmie z obszary Food/FMCG - warunek konieczny,
  • Wykształcenie wyższe: technologia żywności lub pokrewne,
  • Znajomość wymagań prawnych i systemów jakości (HACCP, BRC Food, IFS Food, Kosher, non GMO),
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (B2),
  • Sumienność, dokładność,
  • Silna motywacja do pracy.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie + system premiowy,
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku (w Polsce zatrudnienie około 1.000 osób),
  • System szkoleń + pakiet dodatkowych benefitów,
  • Rozwój zawodowy.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.