Kierownik Działu Kontroli Jakości/Pełnomocnik Zarządu ds. ISO

Zakład Produkcyjny Armatury Przemysłowej AKWA Sp. z o.o.

Gniezno, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Główne zadania:

- realizacja procesów związanych z kontrolą jakości

- monitorowanie systemu jakości w firmie oraz u dostawców

- prowadzenie dokumentacji kontrolnej i pokontrolnej

- troska o właściwe funkcjonowanie systemu jakości ISO

 - koordynowanie pracy podległego zespołu

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- możliwość szkolenia i rozwoju umiejętności zawodowych

- wsparcie doświadczonego zespołu

- przyjazną atmosferę pracy

- ubezpieczenie grupowe

- dofinansowanie karnetu sportowego

Wymagania

- wykształcenie wyższe

- bardzo dobra organizacja pracy własnej

- komunikatywność

- umiejętność zarządzania kilkuosobowym zespołem

- prawo jazdy kat. B

- mile widziane uprawnienia audytora wewnętrznego

Prezentacja firmy

Hasło AKWA nierozerwalnie kojarzy się z armaturą wodociągową wysokiej ja... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/07/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Kontrola jakości