Kierownik Działu Konstrukcyjno-Technologicznego

Podkarpackie Zakłady Mechaniczne Sp. z o.o. sp.k.

Dębica, podkarpackie

Opis stanowiska pracy

Firma Podkarpackie Zakłady Mechaniczne działa na rynku od 1980 roku.
Przedsiębiorstwo od początku swojego istnienia związane jest z branżą metalowo – maszynową,
na potrzeby której projektuje i produkuje wszelkiego rodzaju elementy metalowe aż po całe linie produkcyjne wraz z automatyką, sterownikami oraz wykorzystaniem robotyki.
Jesteśmy dostawcą usług i wyrobów dla przemysłu m.in.: oponiarskiego,
górniczego, motoryzacyjnego, wojskowego, hutniczego, lotniczego, metalurgicznego, kolejowego, transportowego, chemicznego, budowlanego, papierniczego i konstrukcyjnego.
Podkarpackie Zakłady Mechaniczne poszukują osoby na stanowisko:
Zakres obowiązków:
 Kierowanie i efektywne planowanie pracy Działu Konstrukcyjno-Technologicznego,
 Nadzór nad jakością i terminowością wykonywanych projektów,
 Tworzenie, weryfikacja i nadzór nad dokumentacją techniczną i pracami konstrukcyjnymi,
 Nadzór i weryfikacja dokumentacji technologicznej,
 Odpowiedzialność za poprawność obliczeń konstrukcyjnych i kosztów wytworzenia,
 Rozwój i modernizacja procesów projektowych,
 Doradztwo, poszukiwanie i tworzenie nowych rozwiązań technicznych,
 Nawiązywanie i utrzymywanie dobrych relacji z potencjalnymi Inwestorami,
 Koordynacja prac na etapie projektowym, jak i wdrożeniowym projektu bezpośrednio u Klienta,
 Uzgodnienia techniczne z podwykonawcami,
 Wsparcie merytoryczne Działu Handlowego w zakresie przygotowania ofert oraz współpraca z pozostałymi działami firmy.

Wymagania:
 Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane mechanika i budowa maszyn),
 Znajomość zagadnień, norm i przepisów z dziedziny mechaniki i budowy maszyn oraz technologii obróbki skrawaniem,
 Minimum 6 letnie doświadczenie na stanowisku konstruktora, w tym minimum 3 letnie na stanowisku kierowniczym,
 Znajomość programów do projektowania: Inventor / AutoCAD / Solid Edge
 Zdolności analityczne i numeryczne,
 Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
 Doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
 Umiejętność współpracy w grupie,
 Otwartość na nowe wyzwania,
 Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:
 Pracę na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
 Atrakcyjne wynagrodzenie,
 Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko pracy,
 Realny udział w rozwoju projektów,
 Interesujące wyzwania związane z kształtowaniem kierunków rozwoju firmy,
 Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne.

Do przesyłanego CV prosimy dołączyć oświadczenie: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 r. nr 101, poz. 926, ze zm.)".

Prezentacja firmy

Firma Podkarpackie Zakłady Mechaniczne działa na rynku od 1980 ro... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Kadra zarządzająca, Praca Praca na produkcji, Praca Przemysł ciężki / Wydobywczy