KIEROWNIK DZIAŁU KADR I PŁAC

Szpital Powiatowy w Rykach Sp. z o.o.

Ryki, lubelskie

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/20/0079

Obowiązki:

- Sprawowanie nadzoru nad pracą działu kadr i płac
- kompleksowe prowadzenie dokumentacji kadrowej i płacowej (w tym m.in. przygotowywanie umów o pracę, aneksów, świadectw pracy oraz zaświadczeń)
- prowadzenie ewidencji i rozliczanie czasu pracy, urlopów wypoczynkowych oraz zwolnień lekarskich
- sporządzanie umów cywilnoprawnych oraz ich rozliczanie
- naliczanie wynagrodzeń ze stosunku pracy oraz z tytułu umów cywilnoprawnych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa
- księgowanie list płac oraz kontrola poprawności księgowań
- sporządzanie zgłoszeń i rozliczeń do ZUS i US
- sporządzanie obowiązującej sprawozdawczości dla potrzeb GUS

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Języki:

  • angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Umiejętności i uprawnienia:

  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera w tym programu Excel
  • Dobra organizacja pracy

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, jako lider, kierownik zespołu, wykształcenie wyższe; bardzo dobra znajomość przepisów prawa pracy, naliczania wynagrodzeń, obsługi kadrowej, znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym, kompetencje miękkie związane z zarządzaniem takie jak umiejętność budowania autorytetu, egzekwowania, delegowania zadań, współpracy, dobra znajomość MS Office (w szczególności Excel), samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy, sumienność, rzetelność i odpowiedzialność

Miejsce pracy: ŻYTNIA 23, 08-500 Ryki, powiat: rycki, woj: lubelskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Staż pracy: lata: 1

Wymagane dokumenty: CV

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/02/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Finanse, Praca Kadra zarządzająca

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy