Kierownik Działu Jakości / Quality Manager (Ostrów Wlkp.)

Michael Page

Ostrów Wielkopolski, wielkopolskie

Michael Page Michael Page

  • Lider branży meblarskiej
  • Pełna odpowiedzialność za obszar jakości

Informacje o kliencie

W związku z intensywnym rozwojem naszego Klienta, rozpoznawalnego brandu z branży meblarskiej, poszukujemy pełnych pasji i zaangażowania Kandydatów na stanowisko Kierownika Działu Jakości / Quality Managera.

Opis stanowiska

  • Zapewnienie nadzoru nad jakością produktów na każdym z etapów procesu produkcyjnego,
  • Sporządzanie planu kontroli jakości adekwatnego do przebiegu procesu produkcji,
  • Zarządzanie zespołem kontrolerów jakości bezpośrednio zaangażowanych w kontrolę jakości w procesie,
  • Zapewnienie prawidłowej i skutecznej realizacji planu jakości,
  • Zapewnienie prawidłowego działania narzędzi pomiarowych,
  • Rozwój kompetencji personelu, szczególnie kadry kierowniczej obszaru produkcyjnego, niezbędnych do prawidłowego nadzoru nad jakością,
  • Zarządzanie dokumentacją i zapisami tworzonymi w dziale zapewnienia jakości poprzez tworzenie odpowiednich raportów i komunikowanie wniosków,
  • Agregowanie i analiza oraz tworzenie statystyk w oparciu o dane z procesów reklamacyjnych i kontroli jakości w procesie,
  • Współpraca z pozostałymi działami zakładu w zakresie nadzoru nad jakością oraz rozwojem technologii,
  • Skuteczne podejmowanie działań zapobiegawczych i korygujących w obszarze nadzoru nad jakością,
  • Koordynacja procesów audytowych realizowanych przez zewnętrzne instytucje, szczególnie wymaganych przez klientów w ramach łańcucha dostaw.

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe - techniczne, uzupełnione kierunkami w zakresie zarządzania jakością,
  • Doświadczenie w zarządzaniu działem zapewnienia jakości,
  • Doświadczenie funkcjonowania w ramach systemów zarządzania jakością,
  • Doświadczenia w koordynacji procesów audytowych realizowanych przez zewnętrzne instytucje, szczególnie wymaganych przez klientów w ramach łańcucha dostaw,
  • Umiejętność obsługi oprogramowania komputerowego potrzebnego do wprowadzania i archiwizowania danych,
  • Znajomość statystki w zakresie nadzoru nad jakością i stabilnością procesu produkcyjnego,
  • Wysoki poziom kompetencji interpersonalnych, szczególnie komunikacyjnych i wywierania wpływu,
  • Umiejętności negocjacyjne oraz znajomość technik rozwiązywania problemów,
  • Stałe dążenie do doskonalenia,
  • Biegłość w obsłudze komputera w obszarze pakietu Office,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Realny wpływ na rozwój organizacji,
  • Pakiet dodatkowych benefitów (m.in. bezpłatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, "wczasy pod gruszą")
  • System szkoleń oraz możliwość doskonalenia swoich kompetencji.

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Ostrów Wielkopolski
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page