Kierownik Działu Jakości i Rozwoju Organizacji – praca w Polsce

SILVERHAND

Środa Wielkopolska, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

SILVERHAND jest jedną z najbardziej innowacyjnych i najszybciej rozwijających się polskich agencji zatrudnienia (nr certyfikatu 7822) o zasięgu międzynarodowym.

Nasz Klient, to międzynarodowa organizacja działająca w sektorze produkcji i dystrybucji artykułów budowlanych. Firma posiada wieloletnie tradycje i konsekwentnie zwiększa swój udział rynkowy.
W związku ze zmianą struktur organizacyjnych oraz ambitnymi planami ekspansji, aktualnie poszukuje kandydata na stanowisko:

Kierownik Działu Jakości i Rozwoju Organizacji

Podstawowy zakres obowiązków:

  • Dostarczanie klientom oczekiwanej wartości poprzez redukcję zmienności w procesach przy jednoczesnym ciągłym usprawnianiu procesów i eliminacji czynności nie dodających wartości klientom (Lean Manufacturing).
  • Szerzenie i wdrażanie w organizacji zasad:pracy zespołowej;
  • ciągłego doskonalenia.
  • Stworzenie kultury organizacyjnej skłaniającej i mobilizującej wszystkich pracowników do ciągłego doskonalenia procesów i usprawniania organizacji.

Wymagania

  • Praca na zbliżonym stanowisku w dużej firmie produkcyjnej – co najmniej 3 lata
  • Doświadczenia we wdrażaniu filozofii Lean
  • Doświadczenia w certyfikowaniu wyrobów produkcyjnych np. ITB, TUV
  • Praca w firmie produkcyjnej o rozproszonej strukturze terytorialnej, odpowiedzialność za kilka zakładów (mile widziane)
  • Wiedza specjalistyczna na temat wszystkich narzędzi Lean Management
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego b1/b2
  • Znajomość systemu Windows, pakietu MS Office – bardzo wysoka znajomość Excel
  • Mile widziana znajomość programu Autocad

Oferujemy:

  • stabilną pracę w firmie o długoletniej tradycji – zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę a także wynagrodzenie atrakcyjne rynkowo
  • samodzielne stanowisko pozwalające rozwijać się i nabywać nowe kompetencje
  • możliwość rozwoju oraz zdobywania nowej wiedzy w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się Firmie
  • warunki do doskonalenia zawodowego i realizacji ambicji

Prezentacja firmy

Grupa SILVERHAND jest jedną z najbardziej innowacyjnych i najszybciej ro... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/09/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Kadra zarządzająca, Praca Kontrola jakości

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy