Kierownik Działu Izolacji Przemysłowych

Workforce Logiq

Warszawa, 00-511, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Workforce Logiq dla swojego klienta, spółki specjalizujej się w projektowaniu oraz kompleksowym wykonawstwie instalacji chłodniczych, dla wszelkich gałęzi przemysłu, głównie przemysłu spożywczego poszukuje:

Kierownika Działu Izolacji Przemysłowych

Zakres zadań:

  • Nadzór nad prawidłowym wykonywaniem prac z zakresu izolacji termicznej na obiektach przemysłowych
  • Ścisła współpraca z Majstrami oraz z brygadami
  • Koordynacja robót zgodnie z harmonogramem oraz nadzór nad poprawnością wykonywanych prac
  • Organizacja i rozwój sprzedaży Działu Izolacji Technicznych
  • Realizowanie planów sprzedaży
  • Budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z klientami i partnerami handlowymi
  • Pozyskiwanie nowych klientów

Wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunkowe (wydz. chłodnictwa lub mechaniczno-energetyczny)
  • Doświadczenie w pracy w zakresie Izolacji Technicznych
  • Znajomość rynku chłodniczego, spożywczego
  • Znajomość działalności handlowej
  • Wysokie zdolności interpersonalne i komunikacyjne
  • Umiejętność zarządzania zespołem
  • Prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

  • Elastyczne formy zatrudnienia (umowa o pracę/Kontrakt B2B)
  • pracę w profesjonalnym zespole,
  • motywujące wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji,
  • niezbędne narzędzia do pracy (samochód służbowy, laptop, telefon),
  • samodzielną pracę i ambitne cele do realizacji,
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego.

Prezentacja firmy

Workforce Logiq, formerly ZeroChaos, is a global provider of work... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/04/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Praca na produkcji