Kierownik działu handlowego

Perfect Consulting

Gdynia, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Perfect Consulting – Znamy tych, których Ty chcesz poznać

Najważniejszą dla nas wartością jest zaufanie oraz zadowolenie naszych Klientów i Kandydatów, dlatego od ponad 20 lat działamy w branży HR, dzielimy się swoją wiedzą i pomagamy Wam rozwijać swój potencjał.

Stawiamy na poszerzanie horyzontów, inspirujemy działania, otwieramy możliwości

Kierownik działu handlowego (branża IT)

Miejsce pracy: Gdynia

Nr ref.: 219/12/2019

Do zadań zatrudnionej osoby należeć będzie:

  • Zarządzanie działem sprzedaży, opracowywanie i realizacja planów sprzedaży
  • Optymalizacja procedur sprzedaży
  • Negocjowanie umów i transakcji handlowych
  • Pozyskiwanie nowych klientów
  • Monitorowanie działań rynku i konkurencji
  • Zarządzanie podległym zespołem
  • Budowanie dobrego wizerunku firmy

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Atrakcyjne warunki finansowe + premie
  • Możliwości rozwoju swoich umiejętności
  • Niezbędne narzędzia pracy

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe (zarządzanie, ekonomia)
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – min. 2 lata
  • Umiejętność zarządzania ludźmi praz planowania i organizacji pracy
  • Znajomość języka angielskiego – B2
  • Umiejętności negocjacyjne, znajomość technik sprzedaży
  • Umiejętność nawiązywania kontaktów

Prezentacja firmy

Perfect Consulting, ekspert w zakresie doboru personelu oraz diagnozy i ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/02/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca IT - Sprzedaż, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Account Management