Kierownik Działu Handlowego

Metkom Sp. z o.o.

36-062 Zaczernie, podkarpackie

Opis stanowiska pracy

Główne zadania:

• Tworzenie i nadzór nad realizacją planów sprzedaży;
• Budowanie wizerunku i marki firmy na lokalnym rynku;
• Zarządzanie jakością obsługi Klienta B2B i B2C;
• Zarządzanie podległym zespołem;
• Monitorowanie rynku lokalnego i konkurencyjnego, analiza sytuacji i podejmowanie działań w tym obszarze;
• Ofertowanie i negocjacje handlowe z odbiorcami i dostawcami
• Dbanie o logistykę dostaw i odbiorów
• Współpraca z Działem Marketingu w realizacji wydarzeń marketingowych i PR-owych.

 Osoba zatrudniona na tym stanowisku otrzyma:

• Możliwość dalszego rozwoju zawodowego i finansowego;
• Zapewniamy szkolenia branżowe
• Atrakcyjne wynagrodzenie;
• Niezbędne narzędzia do pracy;
• Pracę w prężnie rozwijającym się zespole
• W firmie z 21 letnim doświadczeniem w branży

Wymagania

• Doświadczenia w pracy na stanowisku Kierownika Sprzedaży;

• Udokumentowanych sukcesów w obszarze sprzedaży;

• Doświadczenia w zarządzaniu zespołem;

• Orientacji na klienta i na realizację celów sprzedażowych;

• Umiejętności analizowania sytuacji i planowania w krótko i długoterminowej perspektywie;

• Gotowości do odbywania podróży służbowych;

• Prawa jazdy kat. B;

• Mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku kierowniczym oraz znajomość lokalnego rynku.

• Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację w mowie i piśmie - warunek konieczny

• Doświadczenie w pozyskiwaniu i budowaniu długotrwałej relacji z Klientami

• Umiejętność prowadzenia rozmów i negocjacji handlowych

• Dyspozycyjność i odpowiedzialność

• Dobra organizacja pracy własnej

Prezentacja firmy

W branży działamy od ponad 20 lat, konsekwentnie pracując na obecną pozy... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/06/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi