Kierownik działu handlowego / e-commerce

Cosibella Sp. zo.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Witaj!

Jesteśmy bardzo szybko rozwijającą się platformą sprzedażową oferującą unikalne kosmetyki do makijażu i pielęgnacji. Nasz ponad 70-osobowy zespół działa nie tylko na terenie Polski, ale również w Czechach i na Ukrainie. Obecnie szukamy Kierownika Działu Zakupów. Praca w Cosibelli opiera się głównie zaangażowaniu dlatego na początek zadaj sobie kilka pytań:

- Czy sprzedaż to moje drugie imię?

- Czy cenię sobie szczerość i pracę zespołową?

- Czy posiadasz doświadczenie w zarządzaniu zespołem?

- Czy posiadam doświadczenie w branży kosmetycznej?

- Czy mimo komplikacji jestem zdeterminowana/y i odczuwam olbrzymią satysfakcję kiedy osiągam wyznaczony sobie cel?

Jeżeli choć na jedno pytanie odpowiesz twierdząco, chętnie Cię poznamy :) Więcej szczegółów poniżej.

1. Twoje zadania:

- Kierowanie pracą zespołu odpowiedzialnego za nawiązywanie i utrzymanie relacji z partnerami handlowymi oraz zatowarowanie

- Tworzenie strategii rozwoju asortymentu.

- Tworzenie i egzekucja planów sprzedażowych.

- Budowanie polityki cenowej i promocyjnej.

- Bliska współpraca z działem marketingu, analiza podejmowanych działań marketingowych.

2. Sprawdzisz się świetnie na tym stanowisku jeśli:

- Masz doświadczenie w zarządzaniu zespołem.

- Umiesz i lubisz rozwijać kompetencje osób, z którymi współpracujesz.

- Masz wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne.

- Masz dobrą znajomość języka angielskiego.

- Masz bardzo dobrą znajomość branży kosmetycznej i chcesz rozwijać się w tym kierunku.

- Masz wysoką determinację w dążeniu do realizacji założonych celów.

- Jesteś kreatywny/na i lubisz stosować nietypowe rozwiązania.

- Lubisz ludzi i pracę z nimi.

3. Co oferujemy:

- Pracę w przyjacielskiej, swobodnej atmosferze.

- Wynagrodzenie 45-55 zł brutto za godzinę pracy na podstawie umowy zlecenie.

- Dużą samodzielność w wykonywaniu codziennych zadań.

- Możliwość doskonalenia znajomości języka angielskiego lub hiszpańskiego w godzinach pracy.

- Prywatną opiekę medyczną.

- Wsparcie psychologa.

- Bezpłatne porady prawne.

Jeśli jesteś zainteresowany/zainteresowana pracą na tym stanowisku wyślij proszę swoją aplikację wraz ze zdjęciem.

PS. W aplikacji umieść następującą klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. 2016 r. poz. 922"

Prezentacja firmy

Miło nam będzie zaprosić Cię do świata Cosibelli. Nasza firma istnieje n... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/03/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Wynagrodzenie
45PLN - 55PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi