Ruland Engineering & Consulting Sp. z o.o.
Ruland Engineering & Consulting Sp. z o.o. Ruland Engineering & Consulting Sp. z o.o. Ruland Engineering & Consulting Sp. z o.o.

Firma specjalizuje się w projektowaniu, produkcji i serwisie urządzeń dla przemysłu spożywczego, napojowego i farmaceutycznego.

Poszukujemy kandydata na stanowisko:

Kierownik Działu Elektrycznego

Miejsce pracy: Tychy ( w pobliżu: Bieruń, Oświęcim, Katowice, Mikołów, Pszczyna, Gliwice, Mysłowice, Żory)

Podstawowe zadania na stanowisku:

  • organizacja pracy i kierowanie zespołem podległych pracowników,
  • zapewnienie wymaganego zaplecza technicznego i materiałowego,
  • projektowanie instalacji i harmonogramowanie prac wykonawczych,
  • wybór podwykonawców i kontraktowanie zleceń zewnętrznych,
  • prowadzenie inwestycji zgodnie z harmonogramem i w ramach założonego budżetu,
  • nadzór nad jakością prowadzonych prac,
  • tworzenie dokumentacji technicznej i formalnej wykonywanych instalacji i urządzeń,
  • zapewnienie przestrzegania zasad BHP,
  • zapewnienie utrzymania integralności SZJ w realizacji procesów oraz podczas planowania i wdrażania zmian – zgodnie z obowiązującą instrukcją w tym zakresie.

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe,
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku: co najmniej 3 lata,
  • j. angielski: poziom komunikatywny,
  • znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem maszyn,
  • posiadanie niezbędnych uprawnień energetycznych E1, D1.
  • doświadczenie w kierowaniu zespołem,
  • zaangażowanie i umiejętność aktywnej pracy w zespole,
  • gotowość do uczenia się i podnoszenia kwalifikacji

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznej firmie w środowisku międzynarodowym
  • szkolenia techniczne
  • możliwość szybkiego rozwoju zawodowego
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • przyjazną atmosferę pracy
Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że odpowiemy jedynie na wybrane oferty.