Opis stanowiska pracy

Dla mojego Klienta, firmy specjalizującej się w tworzeniu wyjątkowych systemów oświetleniowych poszukujemy osoby, które będzie odpowiedzialna za:

-Zarządzanie zespołem handlowym
-Monitoring i raportowanie wyników pracy, współpraca z zarządem firmy
-Udział w negocjacjach warunków handlowych
-Pozyskiwanie nowych klientów i budowanie z nimi relacji biznesowych
-Przygotowywanie ofert handlowych w oparciu o standardy firmy oraz potrzeby klienta
-Utrzymywanie kontaktu z partnerami handlowymi obsługiwanymi przez podległy dział
-Aktywny wkład w tworzenie dobrego wizerunku firmy na rynkach zagranicznych,
-Budowanie trwałej dystrybucji, realizacja założonych planów sprzedażowych
-Budowanie bazy klientów w oparciu o moduł CRM
-Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów w podległym dziale

Wymagania:
-3-letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem handlowym, umiejętność efektywnego wyznaczania celów oraz motywowania pracowników
-Biegła znajomość w mowie i piśmie j. angielskiego
-Komunikatywność, samodzielność i umiejętność organizacji pracy
-Łatwość w nawiązywaniu kontaktów i prowadzeniu rozmów telefonicznych
-Doświadczenie zawodowe w sprzedaży
-Wykształcenie min. średnie (najlepiej o profilu technicznym)
-Dobra znajomość obsługi komputera
-Prawo jazdy kat. B oraz gotowość do zagranicznych wyjazdów służbowych

Wymagania

Mile widziane: umiejętność szybkiego reagowania na potrzeby rynku i pracy pod presją, doświadczenie w branży elektrotechnicznej bądź oświetleniowej, znajomość języka niemieckiego lub francuskiego

Oferujemy:
-Pracę w prężnie rozwijającej się polskiej firmie z przyjazną kulturą organizacyjną
-Pracę w młodym, zintegrowanym zespole
-Pakiet szkoleń wdrażających
-Umowę o pracę
-Niezbędne na oferowanym stanowisku narzędzia do pracy
-Możliwość rozwoju zawodowego

Prezentacja firmy

ERS| Defines positive change, agencja doradztwa personalnego nale... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/02/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi