Kierownik Działu Contentu e-Commerce

HRK S.A.

Łódź, łódzkie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Naszym Klientem jest duża firma handlowa, która posiada prężnie działającą platformę sprzedażową. W związku z rozwojem struktur poszukuje:

Kierownik Działu Contentu e-CommerceMiejsce pracy: Łódź

Opis stanowiska:

  • zarządzanie zespołem specjalistów
  • realizacja strategii rozwoju contentu
  • rozwój kart produktowych
  • współpraca z pozostałymi działami firmy
  • koordynację działań firm współpracujących (agencje, kontrahenci)
  • stały monitoring rynku i konkurencji
  • analiza danych i rekomendowanie rozwiązań w oparciu o te dane
  • przygotowywanie raportów
  • odpowiedzialność za SEO - stały monitoring, optymalizacja i rozwój

Wymagania:

  • min. 2-3 lata doświadczenia na analogicznym stanowisku
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • umiejętność zarządzania wieloma projektami
  • znajomości najnowszych trendów i standardów w budowaniu contentu w sprzedaży internetowej
  • znajomości zagadnień SEO (warunek konieczny), copywriting i pozycjonowania
  • dobrej znajomości branży sprzedaży internetowej
  • umiejętności analitycznego myślenia i interpretowania danych

Firma oferuje:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • możliwość rozwoju zawodowego w sprzyjającym środowisku oraz dynamicznie rozwijającej się stabilnej organizacji
  • szkolenia odpowiadające potrzebom rozwojowym
  • dodatkowe benefity pozapłacowe
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.