Kierownik Działu BHP

Michael Page

Bolesławiec, dolnośląskie

Michael Page Michael Page

Obecnie poszukujemy kandydatów gotowych do podjęcia roli Kierownika działu BHP. Mile widziani kandydaci zarówno z doświadczeniem w zarządzaniu zespołem, jak i bez. Obszary ekspertyzy: bezpieczeństwo pracy, ochrona środowiska, p.poż, systemy zarządzania (ISO 14001: 2015, ISO 45001:2018).

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma z branży motoryzacyjnej ulokowana w okolicy Bolesławca.

Opis stanowiska

* Budowanie kultury bezpiecznej pracy oraz zgłaszania zdarzeń potencjalnie wypadkowych
* Przygotowywanie raportów / sprawozdań do urzędów w zakresie bhp i ochrony środowiska
* Współpraca z SIP oraz Związkami Zawodowymi
* Organizacja szkoleń dla pracowników w zakresie bezpieczeństwa i ochrony środowiska
* Identyfikacja i ocena aspektów środowiskowych oraz oceny ryzyka zawodowego
* Monitorowanie i wdrażanie wymogów prawnych obowiązujących w obszarze ochrony środowiska i BHP
* Identyfikacja czynników szkodliwych
* Prowadzenie dochodzeń powypadkowych zgodnie polskim prawem oraz zasadami korporacyjnymi
* Wykonywanie analiz ergonomicznych stanowisk pracy
* Inicjowanie działań w zakresie CSR

Profil kandydata

* Wykształcenie wyższe o kierunku lub specjalności w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy lub inne wyższe ze studiami podyplomowymi z zakresu BHP
* Znajomość zasad zarządzania zmianą/projektami
* Wiedza z zakresu bezpiecznej budowy maszyn, stanowisk pracy
* Język angielski przynajmniej na poziomie komunikatywnym
* Wiedza z zakresu emisji zanieczyszczeń do powietrza, odpadów oraz ścieków
* Mile widziana wiedza z zakresu ppoż
* Znajomość norm ISO 14 001:2015, ISO 45 001:2018

Oferujemy

* Możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia i wsparcie profesjonalistów
* Możliwość ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji
* Odpowiedzialne i wymagające zadania z dostępem do nowoczesnych narzędzi
* Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Bolesławiec
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page