Ta oferta pracy nie jest już aktywna.

Kierownik Działu Badań i Rozwoju (R&D) - Łódź, łódzkie

Od: IDES Consultants Polska Sp. z o.o.

Opublikowano:01-12-2017 | Ostatnia aktualizacja:20-01-2018

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Liczba wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 2 lata

Wykształcenie Wyższe inżynierskie

Branża: Oferty pracy na Badania / Rozwój, Oferty pracy na Inżynieria, Oferty pracy na Kadra zarządzająca

Oferta pracy, na którą zgłaszasz swoją kandydaturę wymaga wypełnienie formularza bezpośrednio na stronie Pracodawcy. Klikając na "Zgłoś kandydaturę" zostaniesz przekierowany do strony internetowej Pracodawcy

Opis stanowiska pracy

IDES od 21 lat lider na rynku usług rekrutacyjnych, doradczych i szkoleniowych w Polsce, dla swojego klienta z branży Przemysł gumowy i tworzyw sztucznych poszukuje kandydatów na stanowisko

Kierownik Działu Badań i Rozwoju (R&D)

Miejsce pracy: Łódź

Wymagania

Zadania / obowiązki:

  • Zarządzanie podległym zespołem w sposób zapewniający bezpieczeństwo, wymaganą jakość pracy, efektywność i wydajność pracy na najwyższym poziomie oraz ciągłe podnoszenie kompetencji i rozwój pracowników,
  • Odpowiedzialność za przestrzeganie obowiązujących standardów i procedur: BHP, P.poż, systemowych: ISO 9000, ISO 27001, ISO TS oraz pozostałych wewnętrznych
  • Odpowiedzialność ze efektywną współpracę działu z działem produkcji, z klientami, z zewnętrznymi działami R&D oraz firmami świadczącymi usługi z zakresu R&D w celu rozwijania nowych/wdrożonych produktów.
  • Odpowiedzialność za gromadzenie dostępnej i zdobytej w firmie wiedzy technologicznej i technicznej dotyczącej technologii EPS i EPP oraz innych używanych w zakładach firmy
  • Zapewnienie wymaganej dokumentacji technicznej na wewnętrzne potrzeby firmy i na potrzeby klientów (tworzenie nowej dokumentacji, modyfikowanie posiadanej dokumentacji) wraz z jej przechowywaniem i archiwizacją
  • Tworzenie projektów kształtek z tworzyw spienionych przy pomocy oprogramowania CAD 3D
  • Kreowanie własnych pomysłów w kontekście nowych produktów
  • Weryfikacja technologiczna projektów
  • Produkcja modeli prototypowych przy pomocy frezarki 3-osiowej CNC (opracowywanie programów na frezarkę przy pomocy oprogramowania CAM)
  • Konsultacje z klientami (wsparcie techniczne dla działu handlowego)

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe, studia inżynierskie (mechanika i budowa maszyn; inżynieria chemiczna; materiałoznawstwo; przetwórstwo tworzyw sztucznych)
  • Min, 2 letnie doświadczenie na stanowisku Inżyniera R&D, Projektanta, Konstruktora
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Projektowanie CAD/2D/3D
  • Znajomość j.angielskiego i/lub niemieckiego
  • Umiejetności przywódcze
  • Podejście analityczno-inżynierskie

Firma oferuje:

  • Przyjazną atmosferę w pracy w dynamicznie rozwijającej się i będącej liderem w branży firmie
  • Wynagrodzenie plus premia
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Szkolenia