Kierownik Działu Badań i Rozwoju (R&D)

IDES Consultants Polska Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Od: IDES Consultants Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Łódź

IDES od 21 lat lider na rynku usług rekrutacyjnych, doradczych i szkoleniowych w Polsce, dla swojego klienta z branży Przemysł gumowy i tworzyw sztucznych poszukuje kandydatów na stanowisko

Zadania / obowiązki:

  • Zarządzanie podległym zespołem w sposób zapewniający bezpieczeństwo, wymaganą jakość pracy, efektywność i wydajność pracy na najwyższym poziomie oraz ciągłe podnoszenie kompetencji i rozwój pracowników,
  • Odpowiedzialność za przestrzeganie obowiązujących standardów i procedur: BHP, P.poż, systemowych: ISO 9000, ISO 27001, ISO TS oraz pozostałych wewnętrznych
  • Odpowiedzialność ze efektywną współpracę działu z działem produkcji, z klientami, z zewnętrznymi działami R&D oraz firmami świadczącymi usługi z zakresu R&D w celu rozwijania nowych/wdrożonych produktów.
  • Odpowiedzialność za gromadzenie dostępnej i zdobytej w firmie wiedzy technologicznej i technicznej dotyczącej technologii EPS i EPP oraz innych używanych w zakładach firmy
  • Zapewnienie wymaganej dokumentacji technicznej na wewnętrzne potrzeby firmy i na potrzeby klientów (tworzenie nowej dokumentacji, modyfikowanie posiadanej dokumentacji) wraz z jej przechowywaniem i archiwizacją
  • Tworzenie projektów kształtek z tworzyw spienionych przy pomocy oprogramowania CAD 3D
  • Kreowanie własnych pomysłów w kontekście nowych produktów
  • Weryfikacja technologiczna projektów
  • Produkcja modeli prototypowych przy pomocy frezarki 3-osiowej CNC (opracowywanie programów na frezarkę przy pomocy oprogramowania CAM)
  • Konsultacje z klientami (wsparcie techniczne dla działu handlowego)

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe, studia inżynierskie (mechanika i budowa maszyn; inżynieria chemiczna; materiałoznawstwo; przetwórstwo tworzyw sztucznych)
  • Min, 2 letnie doświadczenie na stanowisku Inżyniera R&D, Projektanta, Konstruktora
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Projektowanie CAD/2D/3D
  • Znajomość j.angielskiego i/lub niemieckiego
  • Umiejetności przywódcze
  • Podejście analityczno-inżynierskie

Firma oferuje:

  • Przyjazną atmosferę w pracy w dynamicznie rozwijającej się i będącej liderem w branży firmie
  • Wynagrodzenie plus premia
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Szkolenia
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.