KIEROWNIK DZIAŁU AKWIZYCJI

Interfach s.c.

26-600 Radom, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Zadania:
• stworzenie działu akwizycji od podstaw
• aktywne pozyskiwanie nowych kontrahentów,
• dbałość o pozytywne relacje z dotychczasowymi Klientami,
• tworzenie ofert promocyjnych dla Klientów indywidualnych i korporacyjnych,
• dążenie do maksymalizowania przychodów ze świadczonych usług,
• realizacja planów sprzedażowych,
• sporządzanie raportów z wyników pracy,
• ścisła współpraca z działem marketingu

Oferujemy:
• Zatrudnienie w stabilnej i renomowanej firmie,
• Umowę o pracę,
• Atrakcyjne wynagrodzenie dodatkowo premiowane w zależności od osiąganych wyników,
• Możliwość rozwoju osobistego i zdobycie nowych doświadczeń.

Wymagania

Wymagania:
• doświadczenie w branży handlu/akwizycji co najmniej 3 lata, na samodzielnym stanowisku,
• praktyczna znajomość technik sprzedaży, kanałów dystrybucji, wiedza z zakresu sprzedaży
• wysokie umiejętności negocjacyjne i organizacyjne,
• przedsiębiorczość i umiejętność strategicznego myślenia,
• odpowiedzialność, samodzielność, kreatywność,

Prezentacja firmy

Firma Interfach istnieje od 1988r.<br/>Prowadzimy działalność w t... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Premie, dodatki:
do ustalenia
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management