Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków i czynności na stanowisku Kierownika działu administracyjnego obejmuje:

-Sprawowanie nadzoru nad całokształtem terminowych przeglądów dotyczących wszystkich instalacji i urządzeń w Domu Seniora oraz utrzymaniem porządku wokół Domu,
- Prowadzenie nadzór nad całokształtem spraw związanych z remontami, konserwacją budynku i urządzeniami oraz otoczeniem Domu,
-Zapewnianie sprawnie działającej administracji oraz recepcji na terenie całego Domu,
-Sprawowanie nadzoru nad zabezpieczeniem majątku Domu Seniora przed kradzieżą i zniszczeniem,
-Organizowanie pracy oraz egzekwowanie wyszczególnionych obowiązków pracowników w Dziale Administracji,
-Sprawowanie ogólne nadzoru nad ewidencją inwentarza, jego prawidłowym oznakowaniem, ocena jego przydatności, sposobu zagospodarowania oraz przygotowywać przedmioty i urządzenia do likwidacji i właściwie je udokumentować
-Planowanie wydatków w rocznym planie finansowym,
-Opracowanie i realizowanie planu kontroli wewnętrznej,
-Dokonywanie zakupów materiałów gospodarczych, części i urządzeń technicznych niezbędnych dla prawidłowego funkcjonowania Domu i jego eksploatacji oraz wyposażenia Domu Seniora według zapotrzebowani zaakceptowanych przez Dyrektora zgodnie z planem finansowym,
-Wnioskowanie w sprawie zakupów urządzeń i publikacji do wykorzystania w pracy działu,
-Odpowiadanie za czystość w Domu,
-Przygotowywanie jadłospisów,
-Nadzór nad należytym użytkowaniem sprzętu chłodniczego, w tym rozmrażanie urządzeń, mycie i utrzymanie ich w czystości,
-Uwzględnianie zaleceń dietetycznych dla pensjonariuszy wpisanych do zeszytu diet,
-Przygotowywanie listy produktów potrzebnych do zamówienia,
-Akceptowanie pod względem merytorycznym faktury,
-Przestrzeganie procedur przygotowywania zamówień publicznych,
-Współpracowanie z Działem Ekonomicznym w zakresie organizacji oraz właściwego i sprawnego przeprowadzenia inwentaryzacji,
-Sprawowanie nadzoru nad porządkiem na grobach zmarłych Pensjonariuszy na terenie cmentarza w Skolimowie,
-Zorganizowanie pogrzebu samotnym Pensjonariuszom zmarłym w Domu Seniora.

Wymagania

Kilkuletnie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku;
Bardzo dobra znajomość obsługi komputera, w tym pakietu MS Office;
Umiejętność kierowania zespołem;
Doskonale rozwinięte umiejętności interpersonalne: komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, samodzielność, umiejętność pracy pod presją czasu;
Umiejętność logicznego myślenia oraz samodzielnego rozwiązywania problemów;
Dobra organizacja pracy, szybkie wykonywanie zadań;

Prezentacja firmy

Polska Akademia Nauk Dom Seniora w Konstancinie-Jeziornie jest placówką ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja Publiczna