Kierownik / Dyrektor w firmie zatrudnienia

Saurusa

15-063 Bialystok, podlaskie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy firmą zatrudnienia i poszukujemy Dyrektora / kierownika oddziału do pracy w Białymstoku.

- Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za efektywne zarządzanie odziałem firmy poprzez realizację celów biznesowych.

- Jego zadaniem jest zapewnienie zgodności procesów z obowiązującym prawem.

- Zarządzanie i wspieranie w codziennej pracy członków zespółu.

Wymagania

- Ok. 2-letnie doświadczenie związane z aktywną pracą w branży HR;

- Dobra znajomość języka rosyjskiego;

- Jako zaleta znajomość języka angielskiego lub niemieckiego;

- Wykształcenie wyższe;

- Osiągnięcie wyznaczonych celów;

- Nastawie nie na wynik;

- Duża samodzielność w działaniu, wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne.

Prezentacja firmy

Best candidates, best solutions, high quality, uncompromising standards.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/04/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
7 000PLN - 12 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja, Praca Kadra zarządzająca, Praca Top management