Kierownik ds. Zarządzania Magazynami Materiałów Pomocniczych do Produkcji

Superdrob Zakłady Mięsne S.A.

Łódź, łódzkie

Od: Superdrob Zakłady Mięsne S.A.
Miejsce pracy: Łódź

Opis Stanowiska:

  • Organizacja i nadzór pracy magazynów materiałów pomocniczych do produkcji przy zakładach SuperDrob,
  • Opracowywanie i wdrażanie rozwiązań optymalizujących procesy logistyczno- magazynowe oraz koszty podległych magazynów,
  • Nadzór nad przyjmowaniem i realizacją zamówień z Produkcji na materiały pomocnicze,
  • Nadzór nad przyjmowaniem dostaw zgodnie z ilościowym i jakościowym stanem faktycznym,
  • Zarządzanie podległymi pracownikami w magazynach,
  • Raportowanie do Dyrektora Działu Zakupów wskaźników logistyczno- magazynowych,
  • Odpowiedzialność za mienie zarządzanego magazynu,
  • Zapewnienie ciągłego monitorowania zapasów magazynowych,
  • Kontrolowanie zgodności rzeczywistych stanów magazynowych z raportami systemowymi, zapewnienie prowadzenia prawidłowej dokumentacji magazynowej zgodnie z zarządzeniami obowiązującymi w firmie,
  • Nadzór and utrzymaniem właściwego stanu sanitarnego Magazynów zgodnie z zasadami BHP oraz wymaganiami firmy,
  • Zapewnienie ścisłej współpracy z klientami wewnętrznymi w celu zapewnienia sprawnej obsługi klienta,
  • Realizacja procesów logistyczno-magazynowych zgodnie z obowiązującymi w firmie procedurami.

Wymagania:

  • Minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku kierownika magazynu najchętniej w branży spożywczej lub opakowaniowej,
  • Znajomość procesów logistyczno-magazynowych,
  • Wykształcenie wyższe,
  • Znajomość MS Office,
  • Dokładność, systematyczność, obowiązkowość,
  • Bardzo dobra organizacja pracy, wysoka kultura osobista, samodzielność,
  • Zaangażowanie, umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • Odpowiedzialną pracę w dużej, dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Wynagrodzenie i warunki pracy adekwatne do doświadczenia,
  • Atrakcyjny pakiet socjalny, z kartą sportową i ubezpieczeniem medycznym włącznie.