Kierownik ds. Zarządzania Kategorią (Dział Shopper Insights)

Warszawa, mazowieckie

CEDC International sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Oferujemy Ci:

  • Pracę u lidera rynku, producenta znanych i lubianych alkoholi,
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Rozwój cennych umiejętności – co potwierdza 71% pracowników naszej firmy,
  • Opiekę medyczną w sieci Luxmed, kartę MultiSport, ubezpieczenie na życie,
  • Samochód służbowy, telefon komórkowy, laptop,
  • Pracę w nowoczesnym biurze na ul. Bobrowieckiej,
  • Możliwość udziału w konkursach dla pracowników oraz wydarzeniach wewnątrzfirmowych np. Active Day,
  • Fantastyczną atmosferę pracy, w której dzielimy się wiedzą i doświadczeniem – co potwierdza 92% naszych pracowników.

Jako Kierownik ds. Zarządzania Kategorią będziesz odpowiadał/a za:

  • Prowadzenie projektów zarządzania kategorią z wybranymi klientami,
  • Przedstawianie rekomendacji strategii kanałowych dla kategorii,
  • Definiowanie obszarów wzrostu dla kategorii,
  • Identyfikowanie szans oraz zagrożeń w średnim/długim okresie,
  • Wyznaczanie standardów (listing, ekspozycja, promocja, cena) w podzialne na kanały i klientów,
  • Rekomendację najbardziej efektywnych narzędzi promocyjnych,
  • Wsparcie działu sprzedaży poprzez przygotowanie „selling story” dla kluczowych aktywności,
  • Prowadzenie post ewaluacji kluczowych aktywności.

Wymagania

Szukamy właśnie ciebie, jeżeli:

  • Posiadasz min. 2 lata doświadczenia na stanowisku związanym z zarządzaniem kategorią lub badaniami rynku w firmie z branży FMCG,
  • Ukończyłeś/aś studia wyższe, preferowane kierunki ekonomiczne,
  • Znasz język angielski na poziomie min. B2,
  • Bardzo dobrze znasz pakiet MS Office (MS Excel i Power Point),
  • Posiadasz wysoko rozwinięte umiejętności analityczne, lubisz pracę z liczbami i analizami,
  • Jesteś zorganizowany/a i zorientowany/a na cel,
  • Efektywnie komunikujesz się w ramach organizacji,
  • Posiadasz prawo jazdy kat. B,
  • Interesuje Cię praca w firmie FMCG w kategorii wódki, whisky i wina,
  • Mile widziana znajomość AC Nielsen, dunnhumby shop, CMR, space planning.

CEDC International to jeden z największych producentów wódki oraz dystrybutorów alkoholu. W... Polsce CEDC oferuje znane, oryginalne i kultowe marki alkoholowe: Żubrówkę, Bols Platinum, Soplicę, Absolwenta i Żytniówkę wśród wódek; wina Carlo Rossi i Gancia oraz alkohole importowe, takie jak m. in.: whisky Grant’s, Glenfiddich i Tullamore Dew, Metaxa, Jȁgermeister, Cointreau, Campari, Cinzano, Passoa czy Remy Martin.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
01/05/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Analityka , Praca Inne , Praca Kadra zarządzająca