Kierownik ds. Zarządzania Flotą i Mieniem Ruchomym

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta znanej i stabilnej organizacji poszukujemy osoby na stanowisko:

Kierownik ds. Zarządzania Flotą i Mieniem RuchomymMiejsce pracy: Warszawa
Zadania:
  • Opieka nad flotą samochodową oraz innymi pojazdamu i powierzonym mieniem ruchomym
  • Zarządzanie logistyką i transportem w zakładzie pracodawcy
  • Nadzór oraz optymalizacja kosztów związanych z utrzymaniem floty samochodowej i powierzonego mienia
  • Monitorowanie stanu technicznego pojazdów i powierzonego mienia, przeglądów technicznych oraz wszelkich napraw
  • Kontrola oraz nadzór nad prowadzeniem dokumentacji technicznej pojazdów
  • Nadzorowanie czynności serwisowych, monitorowanie jakości oraz kosztów świadczonych usług serwisowych
  • Sporządzanie dziennych, tygodniowych oraz miesięcznych raportów dotyczących działalności firmy
  • Planowanie tras
  • Prowadzenie ewidencji i dokumentacji związanej z pojazdami służbowymi oraz uprawnieniami do pojazdów
  • Nadzór nad administrowaniem dokumentacją rozliczeniową kierowców
  • Optymalizacja kosztów transportu i kosztów realizacji zamówień
  • Przegląd, stosowanie i optymalizacja procesów i procedur logistycznych
  • Nadzór nad grafikami pracy podległych pracowników i rozliczenia czasu pracy pracowników
  • Zarządzanie systemem monitoringu GPS
  • Opracowywanie analiz i raportów dotyczących floty samochodowej oraz pracy kierowców

Oczekiwania wobec kandydatów:
  • Min kilkuletnie doświadczenie na tożsamym lub podobnym stanowisku pracy
  • Podstawowa znajomość budowy samochodów
  • Umiejętność rozliczania i kontrolowania pracy kierowców
  • Umiejętność negocjacji cen i weryfikacji zlecanych usług zewnętrznych, w tym serwisowych, zawieranych polis ubezpieczeniowych i innych
  • Umiejętność analitycznego myślenia i przedstawiania danych
  • Umiejętność pracy w dynamicznym środowisku
  • Doświadczenie w zarządzaniu podległym zespołem pracowników

Nasz Klient oferuje:
  • Realny wpływ na rozwój Firmy i wdrażanie nowych rozwiązań
  • Umowę o pracę i atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych
  • Stabilność zatrudnienia
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.