Kierownik ds. zaopatrzenia

Procyon Sp. z o.o.

Stargard, zachodniopomorskie

Od: Procyon Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Stargard

Grupa Procyon od 2006 r. z sukcesem rozwija swoją działalność na rynku budowlanym w Polsce i w Szwecji. W skład Grupy wchodzą obecnie dwie marki: Procyon Construction, która specjalizuje się we wznoszeniu kompletnych konstrukcji żelbetowych na rynku szwedzkim oraz EcoReadyHouse, w ramach której w Polsce, Szwecji, Holandii i Norwegii oferowane są inteligentne domy niskoenergetyczne o unikalnym designie. Poszukujemy osoby na stanowisko:

Obowiązki

  • zakupy materiałów i surowców oraz zarządzanie zamówieniami
  • prowadzenie pełnej korespondencji z dostawcami i poszukiwanie nowych
  • negocjowanie cen i warunków dostaw z partnerami polskimi i zagranicznymi
  • kontrola stanów magazynowych, dokumentów dostaw i faktur
  • nadzór nad terminowością realizacji dostaw i płatnościami
  • prowadzenie dokumentacji działu.

Wymagania:

  • znajomość branży budowlanej
  • wykształcenie wyższe
  • doświadczenie w zakresie zamawiania towarów i wiedza o procesie dostaw
  • doświadczenie we współpracy z zagranicznymi dostawcami
  • biegła znajomość Microsoft Office
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. poziom B2)
  • zdolności negocjacyjne, dobra organizacja pracy, samodzielność i sumienność.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia,
  • rozwój w firmie o międzynarodowym zasięgu i bardzo dużym potencjale,
  • realizację ciekawych, nowatorskich projektów w kraju i za granicą,
  • dobrą atmosferę pracy w młodym zespole ekspertów z pasją,
  • eventy okolicznościowe i integracyjne,
  • pakiet sportowy (karta Multisport) i językowy,
  • niezbędne narzędzia pracy (telefon, komputer etc.).