Kierownik ds. Zakupów / Purchasing Manager (Tajikistan)

NAJ International Sp. z o.o.

Tadżykistan, zagranica

Opis stanowiska pracy

Naszym klientem jest jedna z międzynarodowych sieci handlowych specjalizująca się w sprzedaży detalicznej z przewagą artykułów przemysłowych. W związku z globalnym rozwojem na terenach republik byłego Związku Radzieckiego (CIS), firma poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Tadżykistan

Obowiązki:

  • Tworzenie i realizacja strategii zakupowej produktów FMCG zgodnie z polityką firmy w danym kraju
  • Rozpoznanie lokalnego rynku dostawców produktów i usług
  • Poszukiwanie i nawiązywanie kontaktów biznesowych z nowymi dostawcami na rynkach międzynarodowych
  • Ocena zdolności dostawców pod względem wymagań jakościowych, kosztowych i terminowych
  • Koordynacja procesów zakupowych poprzez zarządzanie 7 osobowym zespołem
  • Monitorowanie procesu zakupów oraz optymalizacja kosztów
  • Zarządzanie polityką cenową spółki z uwzględnieniem celów technicznych, handlowych oraz rentowności produktów
  • Współpraca i raportowanie do lokalnego Dyrektora Generalnego spółki

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie w zakupach produktów spożywczych
  • Doświadczenie w branży dystrybucyjnej na rynkach międzynarodowych (preferowane działy spożywcze)
  • Samodzielność w działaniu
  • Otwartość na nowe wyzwania
  • Doskonałe umiejętności interpersonalne
  • Wysoko rozwinięte umiejętności kierownicze, negocjacyjne i adaptacyjne
  • Dobra znajomość języka rosyjskiego i angielskiego lub francuskiego
  • Otwartość na wymianę o wielokulturowym charakterze międzynarodowym

Prezentacja firmy

Firma NAJ International została zarejestrowana 22 sierpnia 1991 roku w W... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca, Praca Zakupy / Zaopatrzenie