Kierownik ds. wykończenia wnętrz i remontów

DD Projekt

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Firma budowlana o długoletnim stażu i ugruntowanej pozycji na wymagającym rynku małopolski, poszukuje kierownika ds. wykończenia wnętrz i remontów

Zadania na stanowisku:

  • kompleksowe zarządzanie powierzonym projektem (głównie remonty i budownictwo),
  • współudział w procesie tworzenia projektu,
  • bieżąca kontrola wskaźników finansowych i jakościowych realizowanych inwestycji,
  • zapewnienie terminowej realizacji przedsięwzięć,
  • sporządzanie okresowych raportów o stanie prac poszczególnych projektów,
  • ścisła współpraca z dostawcami / podwykonawcami,
  • reprezentowanie spółki przed inwestorami,
  • zarządzanie podległym zespołem pracowników oraz współpraca z innymi działami.

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie (najważniejsze jest dla nas Twoje doświadczenie), mile widziane wyższe budowlane,
  • doświadczenie na stanowisku kierownika projektu (preferowane doświadczenie w budownictwie),
  • umiejętność obsługi pakietu MS Office, w szczególności MS Excel oraz MS Project,
  • prawo jazdy kat. B,
  • umiejętność oceny stanu budowy pod względem poziomu wykonania prac, realizacji i planowania harmonogramów, kosztów i niezbędnych zasobów ludzkich,
  • gotowość do wyjazdów służbowych,
  • umiejętność organizacji pracy własnej, skrupulatność i rzetelność w wykonywanych zadaniach.

Oferujemy:

  • stałe zatrudnienie w oparciu o atrakcyjne warunki finansowe,
  • rozwój zawodowy wśród pasjonatów tworzących wyjątkową atmosferę pracy,
  • udział w ambitnych projektach przy wsparciu najlepszych ekspertów w branży.

www.ddprojekt.pl

Prezentacja firmy

Witamy w firmie Projektowo - Budowlanej, DD Projekt. Remonty pod ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/01/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inżynieria, Praca Kadra zarządzająca, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis