Kierownik ds. utrzymania ruchu

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Stalowa Wola, podkarpackie

Miejsce pracy: Stalowa Wola
Numer ref. KUR/061/KMO
Zadania:
  • Współudział w tworzeniu i realizacji rocznego planu przeglądów i remontów
  • Opracowywanie instrukcji pracy oraz zakres czynności dla przeglądów maszyn
  • Tworzenie indywidualnych planów remontów,
  • Wsparcie Techników utrzymania ruchu w zakresie usuwania i analiz awarii oraz nieplanowanych postojów maszyn
  • Nadzór nad dokumentacją techniczną maszyn i urządzeń
  • Zarządzanie zakupami części zamiennych (kontakt z firmami zewnętrznymi)
  • Współpraca przy doborze urządzeń w ramach realizowanych inwestycji
  • Udział w odbiorach maszyn
  • Nadzór techniczny nad TPM

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej i stabilnej firmie
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowania
  • Rozwój zawodowy i podnoszenie kwalifikacji

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane elektromechaniczne, elektryczne lub pokrewne)
  • Minimum 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Wiedza z zakresu automatyki przemysłowej ,budowy, odbioru i eksploatacji maszyn
  • Umiejętność tworzenia, modyfikacji i czytania rysunków technicznych
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Bardzo dobrze rozwinięte umiejętności analityczne i rozwiązywanie problemów
  • Otwartość, zaangażowanie, umiejętność zarządzania pracy zespołu pracowników

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV, bądź kontakt pod numerem 14 698 20 06, 696 599 480.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials