Kierownik ds. utrzymania ruchu

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Międzyrzec Podlaski, lubelskie

Miejsce pracy: Międzyrzec Podlaski

Oferta:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z pracodawcą
  • Praca w firmie z branży spożywczej o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Prywatna opieka medyczna
  • Fundusz socjalny

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie, preferowane wyższe (Automatyka, Mechanika i budowa maszyn, Elektrotechnika, Mechatronika)
  • Minimum 5 letnie doświadczenie zawodowe w pracy w dziale utrzymania ruchu, preferowane w branży spożywczej, w tym min. 2 letnie w zarządzaniu zespołem
  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodne czytanie dokumentacji technicznej
  • Dobra organizacja pracy własnej i umiejętność pracy pod presją czasu

Zadania:

  • Odpowiedzialność za zarządzanie zespołem Utrzymania Ruchu w zakładzie produkcyjnym
  • Nadzorowanie sprawności technicznej parku maszynowego
  • Opracowywanie i analiza przyczyn i skutków powstawania awarii
  • Planowanie i wdrażanie działań prewencyjnych
  • Planowanie zakresu prac remontowych, organizowanie i nadzór nad realizacją harmonogramów remontów
  • Raportowanie realizacji zleconych prac
  • Wspieranie procesów inwestycyjnych w obszarze technicznym, współpraca z działem inwestycji oraz podwykonawcami i serwisami zewnętrznymi
  • Koordynacja zakupów części zamiennych i materiałów
  • Prowadzenie oraz nadzorowanie dokumentacji technicznej

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy