Kierownik ds. Technicznych Utrzymania Obiektu

Poznań, wielkopolskie

Devire

Opis stanowiska pracy

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma działająca w branży nieruchomości komercyjnych lokalizująca swoje inwestycje na terenie Europy. Występuje zarówno w roli inwestora jak i dewelopera zajmując się realizacją, zarządzaniem oraz rozwojem zakupionych nieruchomości. W swoim portfelu posiada blisko kilkadziesiąt obiektów. W chwili obecnej poszukuje osoby, która obejmie stanowisko

Kierownika ds. Technicznych

Osoba na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialna za nadzór techniczny i zapewnienie funkcjonowania Centrum Handlowego, koordynacja pracy zespołu technicznego i firm podwykonawczych, planowanie, pilnowanie budżetu technicznego oraz analizą  i optymalizacją w zakresie eksploatacji. Ponadto, do zakresu obowiązków będzie należało prowadzenie przetargów na usługi i dostawy, monitorowanie prac remontowo-budowlanych na terenie obiektu, dbanie o wykonywanie ustawowych przeglądów technicznych jak i zlecanie prac konserwacyjnych. Dodatkowo, zatrudniona osoba będzie ściśle współpracowała z Dyrektorem Centrum Handlowego, Najemcami i lokalnymi urzędami

U Kandydatów zwracamy uwagę na:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku, na obiekcie komercyjnym (preferowany obiekt handlowy) - min. 5 lat
  • Doświadczenie w prowadzenie zespołu oraz współpracy z podwykonawcami (firmy serwisowe, sprzątające, budowlane, ochrona)
  • Wykształcenie wyższe technicznego w zakresie Elektryki/ HVAC
  • Uprawnień SEP w zakresie dozoru i eksploatacji do 20 kV
  • Praktyczną znajomość zagadnień z obszaru ogólnobudowlanego (elektryka, automatyka, HVAC, ppoż.)
  • Bardzo dobrą znajomość języka angielskiego - min. B2

Nasz Klient zapewnia:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Pakiet benefitów pozapłacowych
  • Możliwość rozwoju umiejętności organizowania i kierowania pracą zespołu
  • Niezbędne narzędzie pracy, m.in. iPhone, laptop

  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
01/07/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena