Kierownik ds. Technicznych - rekrutacja online

HRK S.A.

Gniezno, wielkopolskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

HRK S.A. dla swojego Klienta, międzynarodowej firmy z branży produkcyjnej, poszukuje kandydata na stanowisko:

Kierownik ds. TechnicznychMiejsce pracy: Gniezno

Zadania:

  • Kierowanie zespołem technologów i konstruktorów
  • Podział zadań i kreowanie celów dla pracowników działu
  • Kontakt z oddziałem macierzystym w Niemczech
  • Nadzór nad tworzeniem, modyfikowaniem i prowadzeniem  istniejącej dokumentacji technicznej i konstrukcyjnej
  • Zapewnienie zgodności dokumentacji technicznej z obowiązującymi standardami spółki
  • Rozwój i nadzór nad wdrażaniem nowych rozwiązań technologicznych i organizacyjnych w podległym obszarze oraz projektowanie i wdrażanie nowych wyrobów w firmie
  • Pilotowanie prób nowych elementów oraz wdrażanie nowych procesów technologicznych
  • Opracowywanie procesów technologicznych ich bieżąca analiza, usprawnianie, unowocześnianie
  • Optymalizacja kosztów wytwarzania
  • Przeprowadzanie szkoleń dla pracowników produkcyjnych przy uruchamianiu nowej produkcji lub przy zasadniczych zmianach technologii
  • Normowanie czasu pracy, określanie standardów jakościowych i czasowych wykonania poszczególnych operacji oraz produktu
  • Udział w uzgodnieniach technicznych z klientami w zakresie nowych i bieżących wyrobów

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Kilkuletnie  doświadczenie na kierowniczym stanowisku w dziale technicznym
  • Wiedza z zakresu nauk technicznych mechanika/projektowanie
  • Bardzo dobra wiedza z zakresu przetwórstwa stali (spawanie, obróbka plastyczna, mechaniczna)
  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego, prowadzenia dokumentacji technicznej/projektowej
  • Umiejętność instalacji, obsługi sprzętu technicznego
  • Znajomość oprogramowania SolidWorks na poziomie zawansowanym
  • Znajomość oprogramowania do projektowania 2D/3d oraz oprogramowania  MES/APS
  • Praktyczna wiedza z zakresu Lean Management
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu bardzo dobrym
  • Mile widziana znajomość czasu pracy REFA
  • Mile widziana znajomość oprogramowania SigmaNest, MS Navision
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Umiejętność kierowania zasobami ludzkimi
  • Zdolności organizacyjne/Inicjatywa/Przedsiębiorczość

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji
  • Pracę z doświadczonym, zaangażowanym zespołem
  • Bardzo dobrą atmosferę w pracy
  • Możliwość rozwoju w dużej, stabilnej, międzynarodowej organizacji
  • Duże i zróżnicowane możliwości rozwoju zawodowego
  • Konkurencyjne wynagrodzenie, dodatkowe benefity i niezbędne narzędzia pracy

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.