Kierownik ds. Techniczno-handlowych

Ark Jobs Sp. z o.o

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy ARK JOBS ( nr cert 8631) dla Klienta z branży instalacji elektrycznych SN i NN, usług elektroinstalacyjnych pilnie poszukuje pracownika na stanowisko:Kierownik ds. Techniczno-Handlowych

Region: cała Polska (Wrocław, Rzeszów, Ostrołęka)

Opis stanowiska:
-współpraca z klientami biznesowymi (inwestorzy, decydenci), projektantami, hurtowniami elektrotechnicznymi;
-opracowywanie strategii i planów sprzedaży oraz nadzór nad ich realizacją;
-przygotowanie i wdrożenie efektywnego procesu sprzedaży usług;
-odpowiedzialność za wynik finansowy procesów sprzedaży;
-zarządzanie infrastrukturą
-praca na terenie całego kraju, wymagająca częstych wyjazdów służbowych;

Wymagania

-wykształcenie wyższe;
-bardzo dobra znajomość rynku branżowego z min. 3 letnim udokumentowanym doświadczeniem,
-doświadczenie w zakresie zarządzania projektami infrastrukturalnymi
-wysoko rozwinięte kompetencje w obszarze zarządzania, przywództwa, negocjacji, współpracy, pracy w grupie, komunikacji
-swobodna komunikacja w języku angielskim lub niemieckim;
-uprawnienia budowlana-elektryczne bez ograniczeń - warunek konieczny
-znajomość aplikacji CAD;
-znajomość procedur przetargowych;
-dobra znajomość Ms Office;
-czynne prawo jazdy kat B;
-gotowość do pracy w delegacji.

Oferujemy:
-stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
-możliwość rozwoju i wpływu na strategię firmy;
-atrakcyjne wynagrodzenie i benefity zależne od posiadanych kompetencji
-zakwaterowanie;
-samochód służbowy, telefon komórkowy, laptop.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych przez firmę ARK Jobs Sp. z o. o. z siedzibą w Zawierciu.

Prezentacja firmy

ARK JOBS Sp. z o.o zajmuje się praca tymczasową oraz pośrednictwem prac... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/12/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
8 000PLN - 12 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Tak
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Kadra zarządzająca