Kierownik ds. Sprzedaży Komercyjnej

HRK S.A.

Ustroń, śląskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

W związku z rozwojem Naszego Klienta, najbardziej rozpoznawalnego Beskidzkiego Uzdrowiska, poszukujemy osoby na stanowisko:

Kierownik ds. Sprzedaży KomercyjnejMiejsce pracy: Ustroń

Zadania:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów w segmencie B2B i B2C
  • Podtrzymywanie relacji handlowych z dotychczasowymi klientami
  • Przygotowywanie i realizacja planów sprzedaży
  • Bieżący nadzór i monitorowanie pracy call center oraz współpraca z koordynatorami sieci sprzedaży
  • Przygotowywanie ofert handlowych
  • Ścisła współpraca i komunikacja z pozostałymi działami firmy pod kątem zarządzania bazą noclegową
  • Monitorowanie konkurencji i aktualnych trendów w sprzedaży
  • Promowanie i aktywny udział w spotkaniach z klientami, konferencjach branżowych

Wymagania:

  • Wykształcenie o specjalności hotelarstwo lub turystyka będzie atutem
  • Min. 5 letnie doświadczenie w dziale sprzedaży, np. w hotelu, portalu rezerwacyjnym czy biurze podróży
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedażowym
  • Znajomość rynku, umiejętności monitorowania potencjalnych przyszłych kontraktów i klientów
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • Gotowość do wyjazdów służbowych

Mile widziane:

  • Skuteczność w działaniu, energia i samodzielność
  • Zdolności interpersonalne, łatwość w nawiązywaniu kontaktów oraz rozwinięte umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne
  • Orientacja na osiąganie wyników, znajomość technik wpływających na efektywne podnoszenie sprzedaży
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej, umiejętność wyznaczania priorytetów związanych ze strategią sprzedażową firmy
  • Inicjatywa i skuteczność w działaniu

Nasz Klient oferuje:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • Interesującą pracę w dynamicznym zespole
  • Niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon komórkowy)
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.