Kierownik ds. Sprzedaży / Clinical Education Manager

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko Clinical Education Managera, który w podległym terenie będzie promował produkty w szpitalach oraz będzie współpracował z laboratorium szpitalnym przy diagnostyce.

Informacje o kliencie

Nasz klient, w ponad 150 krajach poprzez 41 spółek zależnych i dużą sieć dystrybutorów, oferuje rozwiązania diagnostyczne. Wraz z rozwojem struktur poszukujemy kandydatów w Południowej lub/i Centralnej części Polski na stanowisko Kierownika ds. sprzedaży / Clinical Education Managera.

Opis stanowiska

  • Systematyczną i planową współpracę z kluczowymi ośrodkami (szpitalami) na podległym terenie.
  • Współpracę z osobami decyzyjnymi w ramach ośrodków i laboratoriów.
  • Zapewnienie wsparcia i serwisu ośrodkom leczącym choroby związane ze specyfiką produktów; wspieranie inicjatyw powstawania i rozwoju tych ośrodków
  • Przygotowanie i realizacja planów aktywności na powierzonym terenie
  • Realizacja działań podnoszących świadomość społeczną schorzeń związanych ze specyfiką produktów.
  • Prowadzenie szkoleń i programów edukacyjnych dla poszczególnych ośrodków.
  • Monitorowanie i kontrolowanie wyników założeń marketingowych produktów własnych oraz konkurencyjnych oraz odpowiednie korygowanie własnych planów.
  • Przygotowywanie raportów miesięcznych z uwzględnieniem opisu aktualnej sytuacji rynkowej, obserwowanych trendów i zmian.
  • Współpraca i wsparcie organizacji pacjenckich na swoim terenie działania.
  • Utrzymanie bieżącej znajomości opublikowanej literatury medycznej dotyczącej testów molekularnych a także analiza konkurencji.

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki medyczne i około medyczne.
  • Minimum 3-letnie doświadczenie w branży medycznej w dziale lecznictwa zamkniętego.
  • Znajomość metod diagnozowania, leczenia lub mikrobiologii/wirusologii chorób zakaźnych.
  • Doświadczenie zdobyte w pracy w laboratorium szpitalnym lub doświadczenie zdobyte przy promocji leków oryginalnych.
  • Doświadczenie we współpracy z lekarzami lub laboratoriami w obszarze diagnostyki, chorób zakaźnych/wewnętrznych lub intensywnej terapii - warunek konieczny.
  • Proaktywne podejście, decyzyjność, bardzo dobra organizacja pracy oraz samodzielność.
  • Wybitne umiejętności budowania relacji z lekarzami / KOLs.
  • Umiejętność planowania i myślenia długofalowego.
  • Otwartość i komunikatywność na wysokim poziomie.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, minimum B2.
  • Aktywne prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • Atrakcyjny pakiet wynagrodzenia
  • Możliwość rozwoju kariery w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na polskim rynku
  • Ambitną, samodzielną w działaniach pracę w przyjaznej atmosferze
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page