Oferta wyróżniona

Kierownik ds. Rozwoju Sieci

Gliwice, śląskie

Żabka Polska Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Twoje obowiązki:

  • koordynowanie procesu remodelingu i otwarcia sklepów Żabka
  • skuteczne przeprowadzenie Franczyzobiorcy przez proces otwarcia sklepu
  • organizacja procesu zatowarowania i roztowarowania
  • współpraca z innymi działami biorącymi dział w procesie otwarcia sklepu
  • dbanie o wysoki standard jakości sklepów zgodny z wytycznymi sieci

Oczekujemy od Ciebie:

  • doświadczenia w pracy o podobnym zakresie obowiązków (koordynacja procesów, współpraca w rozproszonej sieci sprzedaży)
  • umiejętności pracy na podstawie harmonogramu
  • gotowości do pracy w nienormowanych godzinach
  • znajomości branży FMCG (mile widziane)
  • gotowości do podróży służbowych - prawo jazdy kat. B.
  • gotowości do prowadzenia własnej działalności gospodarczej

Oferujemy:

  • umowę współpracy na czas nieokreślony
  • pakiet szkoleń wdrożeniowych
  • atrakcyjne stałe wynagrodzenie zasadnicze + premia
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy+karta paliwowa, telefon służbowy oraz tablet)
  • perspektywę rozwoju zawodowego
  • wybrane przez Ciebie atrakcyjne benefity pozapłacowe (pakiet sportowy i ubezpieczenie grupowe)

Żabka Polska sp. z o.o. to 17 lat doświadczenia w handlu detalicznym, ponad 4000 sklepów... Żabka i Freshmarket w 70% miast w całej Polsce, ponad 1,5 mln Klientów każdego dnia. Wspólnie tworzymy największą sieć sklepów typu convenience w Polsce.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
06/05/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Praca Kadra zarządzająca , Praca Kontrola jakości , Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie , Praca Biuro / Dokumentacja , Praca Doradztwo / Konsulting