Kierownik ds. Rejestracji

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1130562

Zakres obowiązków:
* Reprezentowanie spółki w kontaktach z urzędami nadzorującymi obrót produktami leczniczymi oraz innymi produktami będącymi w portfolio firmy, w zakresie rejestracji oraz utrzymania produktu na rynku.
* Odpowiedzialność na przygotowywanie, terminowe składanie dokumentacji niezbędnej do uzyskania dopuszczeń do obrotu i utrzymania produktów w obrocie.
* Monitorowanie procesów rejestracji w nadzorujących urzędach oraz u partnerów handlowych.
* Utrzymywanie systematycznych relacji z działami rejestracji partnerów handlowych.
* Akceptacja materiałów promocyjnych/informacyjnych pod względem zgodności z informacją rejestracyjną.
* Przygotowanie, korekta i zatwierdzenie tekstów druków informacyjnych oraz merytorycznej zawartości opakowań.
* Monitoring i analiza zmian w polskich i europejskich przepisach z obszaru rejestracji produktów.
* Proaktywna diagnoza obszarów ryzyka rejestracyjnego.
* Planowanie i realizacja budżetu rejestracyjnego.
* Nadzorowanie i szkolenie podległych pracowników.
* Zapewnienie wysokiej jakości merytorycznej prowadzonych działań zgodnie z obowiązującymi aktami prawnymi.
* Efektywne zarządzanie podległym zespołem pracowników..
* Budowanie pozytywnego wizerunku własnego oraz firmy poprzez zaangażowanie, współpracę inicjowanie konstruktywnych rozwiązań.

Oczekujemy:
* Wykształcenie wyższe w obszarze life-sciences, atutem będzie mgr farmacji
* Co najmniej 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
* Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
* Bardzo dobra znajomość pakiety MS Office
* Aktywne podejście do realizacji powierzonych celów

Oferujemy:
* Umowa o pracę
* Niezbędne narzędzia do pracy
*Prywatna opieka medyczna
* Karta Multisport
* Dodatkowe ubezpieczenie na życie
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland