Human & Hunter Sp. z o.o.

Kierownik ds. Przygotowania Produkcji i Logistyki

Miejsce pracy: Żory, Rybnik, Wodzisław Śląski, Pszczyna, Jastrzębie-Zdrój, Tychy, Bieruń, Czechowice-Dziedzice

Human & Hunter to zespół doświadczonych specjalistów świadczących usługi doradztwa personalnego, rekrutacji i selekcji oraz pracy tymczasowej. Obecnie dla naszego klienta poszukujemy pracownika na stanowisko KIEROWNIKA PRZYGOTOWANIA PRODUKCJI I LOGISTYKI

OPIS STANOWISKA:

  • Planowanie procesów produkcji dla nowych kontraktów, aktualizacja bieżących planów;
  • Sporządzanie uzupełniających dokumentów technicznych pod nowe produkty i procesy;
  • Współpraca przy prowadzeniu analizy zdolności jak również zwolnień środków produkcyjnych;
  • Uzgadnianie kalkulacji projektów wespół z dzialem sprzedaży i kierownika produkcji;
  • Przygotowywanie dokumentów do sterowania bieżącą produkcją;
  • Planowanie i realizacja optymalizacji stanów magazynowych;
  • Planowanie zapobiegawczych konserwacji;
  • Współpraca przy usuwaniu błędów i reklamacji;
  • Przeprowadzanie, planowanie i sterowanie zleceniami produkcyjnymi;
  • Planowanie i realizacja koncepcji logistycznych;
  • Planowanie i realizacja wymagań celnych dla eksportu i importu.

PREFEROWANE KWALIFIKACJE:

  • Wykształcenie wyższe techniczne;
  • Min. 3-letnie doświadczenie na analogicznym stanowisku w firmie produkcyjnej;
  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie C1;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2;
  • Znajomość zagadnień logistycznych;
  • Doświadczenie w planowaniu produkcji;
  • Doświadczenie w pracy w systemie ERP/CRM;
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Komunikatywność i umiejętność współpracy;
  • Umiejętność podejmowania decyzji;
  • Odpowiedzialność i rzetelność.

OFERUJEMY:

  • Umowę o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Dodatkowy system premiowy;
  • Realny wpływ na funkcjonowanie Twojej firmy
  • Pracę w renomowanej firmie z 20-letnią tradycją z branży automotive;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Szkolenia dopasowane do stanowiska pracy.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.