Kierownik ds. Produktu RX / Product Manager RX

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Zarządzanie powierzonymi produktami poprzez analizę ich potencjału, tworzenie i wdrażanie właściwych strategii i planów marketingowych oraz ich efektywną realizację. Doświadczenie w lekach oryginalnych jest warunkiem koniecznym. Doświadczenie w RX jest warunkiem koniecznym. Znajomość języka angielskiego jest warunkiem koniecznym.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest jedna z największych spółek farmaceutycznych należąca do międzynarodowej grupy. Wraz z rozwojem struktur poszukujemy kandydatów na stanowisko Kierownika ds Produktów RX / Product Manager RX.

Opis stanowiska

  • Tworzenie, implementowanie i nadzór nad realizacją strategii promocyjnych do powierzonych produktów, mających na celu maksymalizację pozycji rynkowej produktów oraz udziału w rynku.
  • Analizowanie sytuacji rynkowej zdefiniowanych produktów i otoczenia konkurencyjnego na podstawie dostępnych źródeł informacji i zlecanych badań zewnętrznych, skuteczne szybkie inicjowanie działań operacyjnych, odpowiedzialność za powierzony budżet i wielkość zysku.
  • Tworzenie wraz z departamentem sprzedaży planów długoterminowych.
  • Nadzór, implementacja projektów specjalnych zgodnie z przyjętą strategią dla produktów i portfolio.
  • Stała współpraca z Kierownikiem Sprzedaży RX i Przedstawicielami/Sp. ds. KK i Kierownikami ds. KK, podwójne wizyty w terenie, celem osiągnięcia planowanych zysków.
  • Przygotowywanie i prowadzenie szkoleń produktowych dla pracowników firmy dotyczących powierzonych produktów.
  • Stała współpraca z Kluczowymi Liderami Opinii.
  • Przestrzeganie wytycznych w zakresie prowadzonych aktywności oraz adekwatnie dla danego obszaru, zgodnie ze swoim profilem zawodowym a także tworzenie procesów i procedur wymaganych w ramach systemu zarządzania, jakością.

Profil kandydata

  • Wyższe wykształcenie, preferowane kierunki: ekonomia, marketing
  • Minimum roczne doświadczenie w obszarze produktów RX/Hospital leków oryginalnych oraz minimum 4-letnie doświadczenie na stanowisku Product Managera w dziale marketingu.
  • Mile widziane doświadczenie w obszarze CNS.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Znajomość języka angielskiego - biegła w mowie i piśmie.
  • Wysokie umiejętności organizacji pracy i pracy pod presją.
  • Zorientowanie w zagadnieniach związanych ze sprzedażą i marketingiem.
  • Komunikatywność, dynamika oraz wysoka kultura osobista.

Oferujemy

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjny pakiet szkoleń i możliwość rozwoju kariery
  • Wysokie wynagrodzenie podstawowe oraz nagrody z tytułu realizacji powierzonego planu
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page