Kierownik ds Planowania Produkcji

Michael Page

Morąg, warmińsko-mazurskie

Michael Page Michael Page

Poszukujemy osoby z doświadczeniem w planowaniu produkcji na nowo utworzone stanowisko kierownicze. Mile widziane jest doświadczenie i/lub wykształcenie w branży drzewnej oraz znajomość SAP i procesów optymalizacyjnych.

Miejsce pracy: MORĄG (woj. warmińsko-mazurskie)

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest europejska firma z branży produkcyjnej tworząca rozwiązania dla branży drzewnej.

Opis stanowiska

  • Koordynacja i nadzór nad procesem sporządzania planów produkcyjnych firmy
  • Udział w tworzeniu strategii produkcyjnej firmy
  • Kontrola realizacji planu produkcyjnego
  • Przygotowywanie zestawień i analiz na potrzeby firmy
  • Planowanie optymalnego wykorzystania maszyn i linii produkcyjnych
  • Uczestniczenie w przedsięwzięciach związanych z poprawą efektywności i optymalizacją procesu produkcyjnego
  • Nadzorowanie współpracy z dostawcami i podwykonawcami
  • Współpraca z innymi działami w celu zaplanowania i realizacji procesu produkcyjnego

Profil kandydata

  • Kilkuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej (mile widziane z branży drzewnej)
  • Wykształcenie wyższe, preferowany kierunek związany z Logistyką lub Zarządzaniem i Organizacją Produkcji
  • Dobra znajomość systemu SAP oraz pakietu MS Excel
  • Zdolności organizacyjne
  • Zdolność analitycznego myślenia

Oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę w stabilnej firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do doświadczenia
  • Dodatkowa opieka medyczna, pakiet socjalny
  • Możliwość rozwój zawodowego
  • Możliwość swobodnego działania w pracy i realizacji swoich pomysłów
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Morąg
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page